FP 253 Edycja Limitowana

Zapach inspirowany Dior - Dior Homme

18,90 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Definicja dobrego stylu.

Uwielbiasz kiedy inni doceniają Twoją naturalną umiejętność bycia eleganckim mężczyzną w każdej niemal sytuacji. Masz wrodzone poczucie dobrego smaku, które niczym najlepsza intuicja zawsze trafnie podpowiada Ci jak zaprezentować się otoczeniu z jak najlepszej strony. Niech ukoronowaniem Twoich dążeń do bycia ikoną stylu staną się francuskie perfumy numer 253 inspirowane Dior Homme. Zanurz się w ziemistej i drzewnej kompozycji wzorowanej na Dior Homme, która uosabia najlepsze cechy stylu nowoczesnego eleganta. Podaruj sobie niezwykle męską i niosącą w sobie nutkę mrocznej tajemnicy kompozycję docenianą przez wielu mężczyzn i kobiet na całym świecie. Niech odpowiednik Dior Homme stanie się Twoim pierwszym wyborem do eleganckich stylizacji na rzadkie i uroczyste wydarzenia. Zaprezentuj się światu z jak najlepszej strony. Zamiennik perfum Dior Homme może tyć tym co wyróżni Cię na tle innych. Nie wahaj się i wstąp do grona mężczyzn, którzy pokochali wykwintny kultowy zapach i nie wyobrażają sobie eleganckiego wyglądu bez ich obecności. 

Postawa budząca szacunek. 

Paryskie perfumy wzorowane na Dior Homme to zapach niosący w sobie ładunek pewnej siebie i eleganckiej męskości dodającej noszącym go mężczyznom lekko drapieżnej solfatarycznej otoczki, która kojarzy się z nieugiętym charakterem i charyzmą. Kompozycja ta będzie bardzo dobrym i niezastąpionym dodatkiem na wieczorowe i eleganckie okazje wymagające wyjątkowej oprawy. Doskonałej jakości składniki w postaci francuskich olejków zapachowych najlepszej klasy sprawiają, że odpowiednik Dior Homme posiada identyczny zapach jak jego markowy droższy odpowiednik. Dwudziestoprocentowa zawartość zapachowej bazy powoduje zaś, że zamiennik Dior Homme może poszczycić się wybitnie długą trwałością sięgającą nawet do 24 godzin co pozwala na naprawdę długie obcowanie z luksusowym zapachem. Niższa cena wynosząca ułamek kwoty jaką należy wydać na markowe perfumy pozwala na radość z wysmakowanej kompozycji za niewielką kwotę.

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: lawenda, bergamotka, szałwia

Nuty serca: irys, kakao, bursztyn

Nuty bazy: skóra, wetyweria, paczula

010620

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)