L'amour Classic 253

Zapach inspirowany Dior - Dior Homme

10,90 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

"Intensywna dawka wrażeń

Dzisiejszej nocy znów to zrobisz. Będziesz w centrum uwagi w doskonałym humorze, dlatego nic nie będzie w stanie powstrzymać Cię przed spełnieniem pragnień. W intensywny sposób podkreślisz własne mocne strony i męskie atuty, ponieważ masz pod ręką nietuzinkową perfumetkę L’amour Classic 253, która powstała z inspiracji zapachem Dior - Dior Homme. Pozwól sobie na odczuwanie samych przyjemności wraz z tą drzewno-kwiatowo-piżmową kompozycją nut zapachowych, która będzie skutecznie dodawać Ci pewności siebie zawsze, gdy będziesz tego potrzebować. Te paryskie perfumy powstały z najwyższej jakości składników na rynku, dzięki czemu wystarczy zaledwie jedno psiknięcie, aby upragniony zapach pozostał na Twojej skórze przez wiele godzin. Zadbaj o swój komfort oraz wspaniały moment, na który czekasz wraz z tymi francuskimi perfumami. Jesteśmy przekonani, że podziękujesz sobie za to przy pierwszej możliwe okazji.Blisko serca

Poczuj, że spełnienie miłosne jest już blisko. Dopełnij wyjątkowość tych chwil wraz z zamiennikiem Dior - Dior Homme. Odpowiednik oryginalnych perfum wiernie utożsamia się z ich drzewno-kwiatowo-piżmowym charakterem, dzięki czemu jest chętnie wybierany przez facetów w każdym wieku, którzy chcą wyróżnić się na tle tłumu podczas ważnych uroczystości. Niech Twoja miłość będzie spełniona i cudowna niczym z bajki. Te wspaniałe chwile są coraz bliżej. Przygotuj się na nie odpowiednio i ciesz się każdą z nich. Te francuskie lane perfumy w postaci perfumetki L’amour Classic 253 to także odpowiedni wybór na cudowny prezent dla bliskiego znajomego!"Nuty zapachowe:

Nuty głowy: lawenda, szałwia, kardamon

Nuty serca: irys, ambra, kakao

Nuty bazy: wetiweria, paczuli, skóra

020521

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)