FP 45 Edycja Limitowana

Zapach inspirowany Hugo Boss - Ma Vie

21,90 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Hołd dla delikatności

Kobieta choć silna i pewna siebie jest przecież niezwykle delikatna. Właśnie w hołdzie dla tej delikatności i zmysłowości powstał zapach Hugo Boss - Ma Vie, z inspiracji którym powstały francuskie perfumy nr 45. Ten niezwykły odpowiednik pozwoli Ci otulić się pełną lekkości i zwiewności mgiełką będącą połączeniem kwiatowych aromatów z eleganckimi nutami drzewnymi. 

Rajski ogród pełen kwiatów

Francuskie perfumy inspirowane zapachem Hugo Boss – Ma Vie przeniosą Cię na chwilę do rajskiego ogrodu, z którego nie będziesz miała ochoty wyjść. Nutą głowy jest dziki i kolczasty kaktus, którego woń miesza się po chwili z kwiatowymi nutami serca. Stery przejmuje frezja, róża i jaśmin. Całości dopełniają ciepłe nuty drzewne z akordem cedru. Wybierz nasz idealnie odwzorowany zamiennik, by cieszyć się pełnią szczęścia, do którego nie potrzeba niczego więcej. Poczuj się jak motyl lub nimfa wśród morza kwiatów. 

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: kwiat kaktusa

Nuty serca: różowa frezja, róża, jaśmin

Nuty bazy: cedr, nuty drzewne

021221

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)