DARMOWA DOSTAWA OD 69 ZŁ Z POCZTEX
FP 45 Edycja Limitowana

FP 45 Edycja Limitowana

podobne nuty zapachowe: Ma Vie

24,10 zł
DARMOWA DOSTAWA OD 69 ZŁ Z POCZTEX
Ilość

  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę! Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka od 69 zł (Pocztex Kurier, Pocztex Punkt). Darmowa wysyłka od 69 zł (Pocztex Kurier, Pocztex Punkt).
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot. Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot.

Hołd dla delikatności

Kobieta choć silna i pewna siebie jest przecież niezwykle delikatna. Właśnie w hołdzie dla tej delikatności i zmysłowości powstał zapach Ma Vie, z inspiracji którym powstały francuskie perfumy nr 45. Ten niezwykły odpowiednik pozwoli Ci otulić się pełną lekkości i zwiewności mgiełką będącą połączeniem kwiatowych aromatów z eleganckimi nutami drzewnymi. 

Rajski ogród pełen kwiatów

Francuskie perfumy zapach o podobnych nutach zapachowych do Ma Vie przeniosą Cię na chwilę do rajskiego ogrodu, z którego nie będziesz miała ochoty wyjść. Nutą głowy jest dziki i kolczasty kaktus, którego woń miesza się po chwili z kwiatowymi nutami serca. Stery przejmuje frezja, róża i jaśmin. Całości dopełniają ciepłe nuty drzewne z akordem cedru. Wybierz nasz idealnie odwzorowany zamiennik, by cieszyć się pełnią szczęścia, do którego nie potrzeba niczego więcej. Poczuj się jak motyl lub nimfa wśród morza kwiatów. 

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: kwiat kaktusa

Nuty serca: różowa frezja, róża, jaśmin

Nuty bazy: cedr, nuty drzewne

010124

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Zmiana koloru perfum jest naturalnym procesem, który wynika z ekspozycji na światło lub ciepło, a także z procesu starzenia się perfum. Zmiana koloru nie wpływa zazwyczaj na jakość zapachu perfum.

Opinie o perfumach FP 45 Edycja Limitowana