FP 49 Edycja Limitowana

podobne nuty zapachowe: Dior - Addict

24,10 zł
OTRZYMAJ 20% RABATU Z KODEM KOBIETA
Ilość

  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę! Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 140zł (dla zamówień za pobraniem od 250zł). Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 140zł (dla zamówień za pobraniem od 250zł).
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot. Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot.

Pełnia intensywnego życia

Żyjesz pełnią życia, nie zatrzymujesz się dążąc do postawionego przed sobą celu. Doskonale wiesz, czego chcesz i że możesz mieć wszystko, czego tylko zapragniesz. Nie ustawaj w tej drodze otaczając się niezwykłym towarzystwem. Oto francuskie perfumy nr 49 stworzone właśnie dla takich kobiet, jak Ty z inspiracji zapachem Dior – Addict. Wyrazista nuta zapachowa, którą charakteryzuje się nasz zamiennik będzie pchała Cię do przodu, byś zyskała wszystko, czego pragniesz.

Otulenie orientalnym ciepłem

Kompozycja naszego odpowiednika inspirowana perfumami Dior – Addict to mieszanka nut kwiatowych i orientalnych otulająca niezwykłym orientalnym ciepłem. Wszystko zaczyna się owocowymi jednak nutami głowy z zaskakującą orzeźwiającą mandarynką i jeżyną. Po chwili jednak do głosu dochodzą nuty serca zaczynające się od kwiatu pomarańczy, przez cereus „królową nocy” kończąc się na frezji i róży. Bazą tej nietuzinkowej mieszanki zapachowej jest tradycyjnie drzewo sandałowe, wanilia, a także fasolka tonka. 

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: jeżyna i liść mandarynki

Nuty serca: kwiat pomarańczy, cereus "królowa nocy", jaśmin i róża

Nuty bazy: drzewo sandałowe, fasolka tonka i wanilia

020323

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Zmiana koloru perfum jest naturalnym procesem, który wynika z ekspozycji na światło lub ciepło, a także z procesu starzenia się perfum. Zmiana koloru nie wpływa zazwyczaj na jakość zapachu perfum.