FP 49 Edycja Limitowana

Zapach inspirowany Dior - Addict

21,90 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Pełnia intensywnego życia

Żyjesz pełnią życia, nie zatrzymujesz się dążąc do postawionego przed sobą celu. Doskonale wiesz, czego chcesz i że możesz mieć wszystko, czego tylko zapragniesz. Nie ustawaj w tej drodze otaczając się niezwykłym towarzystwem. Oto francuskie perfumy nr 49 stworzone właśnie dla takich kobiet, jak Ty z inspiracji zapachem Dior – Addict. Wyrazista nuta zapachowa, którą charakteryzuje się nasz zamiennik będzie pchała Cię do przodu, byś zyskała wszystko, czego pragniesz.

Otulenie orientalnym ciepłem

Kompozycja naszego odpowiednika inspirowana perfumami Dior – Addict to mieszanka nut kwiatowych i orientalnych otulająca niezwykłym orientalnym ciepłem. Wszystko zaczyna się owocowymi jednak nutami głowy z zaskakującą orzeźwiającą mandarynką i jeżyną. Po chwili jednak do głosu dochodzą nuty serca zaczynające się od kwiatu pomarańczy, przez cereus „królową nocy” kończąc się na frezji i róży. Bazą tej nietuzinkowej mieszanki zapachowej jest tradycyjnie drzewo sandałowe, wanilia, a także fasolka tonka. 

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: jeżyna i liść mandarynki

Nuty serca: kwiat pomarańczy, cereus "królowa nocy", jaśmin i róża

Nuty bazy: drzewo sandałowe, fasolka tonka i wanilia

020522

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)