FP 692 Edycja Limitowana

Zapach inspirowany Ariana Grande - Ari

24,10 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Moc owocowo kwiatowej słodyczy

Niech moc słodyczy owoców i kwiatów poruszy Twoją wyobraźnię i rozpali Twoje zmysły. Wypróbuj francuskie perfumy nr 692 inspirowane zapachem Ariana Grande – Ari. Nie ma nic lepszego dla podkreślenia swojej kobiecości i zmysłowości oraz obudzenia ukrytych pokładów seksapilu. Jeśli lubisz bawić się życiem ujawniając od czasu do czasu swoją zmysłową i kuszącą stronę, nasz odpowiednik będzie idealny dla Ciebie.

Eksplozja świeżości

Słodkie owoce obecne w nutach głowy tego zapachu, z inspiracji którym powstał nasz zamiennik, spowodują totalną eksplozję świeżości. Jednak to tylko zapowiedź jeszcze bardziej wyjątkowego serca tej kompozycji, składającego się z aromatów kwiatowych, na czele których stoi oczywiście królowa kwiatów – róża, a obok niej służy konwalia z orchideą. Na koniec pozostają nuty bazy, będące wyszukanym niezwykle połączeniem pianek marshmallow z piżmem i nutami drzewnymi. Takie połączenie zapachowe sprawia, że te francuskie perfumy idealnie podkreślą Twoją pewność siebie. 

Nuty zapachowe:

Nutami głowy są gruszka, grejpfrut, malina

Nutami serca są konwalia, róża, kwiat wanilii 

Nutami bazy są piżmo, nuty drzewne, pianka marshmallow

021221

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)