FP 737 Edycja Limitowana

Zapach inspirowany Valentino - Voce Viva

21,90 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Hołd dla kobiecego głosu

Nieważne, czy umiesz śpiewać. Twój głos i tak jest jedyny w swoim rodzaju. Podkreśl to niezwykłym zapachem, który powstał właśnie w hołdzie dla kobiecego głosu. Mowa o Valentino Voce Viva, z inspiracji którym powstał nasz odpowiednik – francuskie perfumy nr 737. Te perfumy otulą Cię aurą kwiatów i podkreślą idealnie Twoją kobiecość, a ich zapach poruszy Twoje serce i rzuci Ci wyzwanie do spełniania marzeń. 

Oczarowanie kobiecych zmysłów

Zamiennik perfum Valentino Voce Viva zachwyca swoim zapachem tak samo jak niezwykła feeria barw. Na wstępie mamy połączenie mandarynki z bergamotką doprawione nutą korzennego imbiru. Po chwili jednak do gry wkraczają gardenia oraz kwiat pomarańczy. Nuty bazy są zaś harmonijnym spojeniem wszystkich składników w zmysłową i wyjątkową całość. Oprócz słodkiej wanilii podstawą tej kompozycji zapachowej są fasolka tonka, drzewo sandałowe, piżmo, a także mech dębowy. 

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: Mandarynka, Bergamotka, Imbir

Nuty serca: Kwiat pomarańczy, Gardenia

Nuty bazy: Wanilia, Fasolka tonka, Piżmo, Drzewo sandałowe, Mech dębowy

020522

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)