FP 737 Edycja Limitowana

Zapach inspirowany Valentino - Voce Viva

24,10 zł
Ilość

  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę! Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 140zł (dla zamówień za pobraniem od 250zł). Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 140zł (dla zamówień za pobraniem od 250zł).
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot. Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Hołd dla kobiecego głosu

Nieważne, czy umiesz śpiewać. Twój głos i tak jest jedyny w swoim rodzaju. Podkreśl to niezwykłym zapachem, który powstał właśnie w hołdzie dla kobiecego głosu. Mowa o Valentino Voce Viva, z inspiracji którym powstał nasz odpowiednik – francuskie perfumy nr 737. Te perfumy otulą Cię aurą kwiatów i podkreślą idealnie Twoją kobiecość, a ich zapach poruszy Twoje serce i rzuci Ci wyzwanie do spełniania marzeń. 

Oczarowanie kobiecych zmysłów

Zamiennik perfum Valentino Voce Viva zachwyca swoim zapachem tak samo jak niezwykła feeria barw. Na wstępie mamy połączenie mandarynki z bergamotką doprawione nutą korzennego imbiru. Po chwili jednak do gry wkraczają gardenia oraz kwiat pomarańczy. Nuty bazy są zaś harmonijnym spojeniem wszystkich składników w zmysłową i wyjątkową całość. Oprócz słodkiej wanilii podstawą tej kompozycji zapachowej są fasolka tonka, drzewo sandałowe, piżmo, a także mech dębowy. 

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: Mandarynka, Bergamotka, Imbir

Nuty serca: Kwiat pomarańczy, Gardenia

Nuty bazy: Wanilia, Fasolka tonka, Piżmo, Drzewo sandałowe, Mech dębowy

020522

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Zmiana koloru perfum jest naturalnym procesem, który wynika z ekspozycji na światło lub ciepło, a także z procesu starzenia się perfum. Zmiana koloru nie wpływa zazwyczaj na jakość zapachu perfum, chyba że zostały one przechowywane w niewłaściwych warunkach.