Francuskie Perfumy Nr 125

Zapach inspirowany Prada - Candy L'eau Prada

16,00 zł
Pojemność
  • 30ml
  • 60ml
  • 104ml
Ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie ponownie dostępny

Powiadom mnie

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Jeśli jesteś kobietą, która jest delikatna, lubi świeżość i zmysłowość, to mamy dla Ciebie perfumy, które są inspirowane zapachem  Prada - Candy L'eau Prada.  Są to perfumy, które łączą w sobie delikatność, lekkość i świeżość, którą lubi każda kobieta. Dlatego ten zapach jest właśnie dla Ciebie. Perfumy te są zapachem orientalno – waniliowym. Głównymi nutami zapachowymi są: cytrusy, groszek pachnący oraz m.in. piżmo. Mając w swoim domu i na swoim ciele odpowiednik Prada – Candy L’eau Prada poczuć się wyjątkowo i bardzo kobieco, a kobieta posiadająca piękne perfumy to prawdziwa kobieta. Inspiracja Prada – Candy L’eau Prada to zapach dla kobiet o niezwykle zdecydowanym charakterze.  Ten zapach może w Tobie obudzić niepoprawną romantyczkę, która jest nieco tajemnicza ale również bardzo spontaniczna. Zapach powinna posiadać każda kobieta, która pragnie uwodzić mężczyzn swoim zapachem. Przyciągaj zapachem, a rozkochaj delikatnością.  Nie czekaj już dziś uzupełnij swoją toaletkę o zamiennik Prada – Candy L’eau Prada.


Nuty zapachowe:

Nuty głowy: cytrusy

Nuty serca: groszek pachnący

Nuty bazy: białe piżmo, benzoes i karmel

010320

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)