Francuskie Perfumy Nr 607

Zapach inspirowany Gucci - by Gucci 2007r

16,00 zł
Pojemność
  • 30ml
  • 60ml
  • 104ml
Ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie ponownie dostępny

Powiadom mnie

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Szyprowo-kwiatowe perfumy dla kobiet, które cenią sobie elegancję, klasę i styl. Wyjątkowe połączenie nut owoców gujawy i gruszki, które idealnie pasują do miodu, piżma, paczuli. Perfumy inspirowane Gucci - by Gucci 2007r, to jeden z zapachów, które zyskały ogromną popularność wśród kobit. Jego woń rozpoznawalna jest nawet po kilku godzinach od użycia. Zamiennik jest bardzo trwały i intensywny, dlatego wystarczy niewielka ilość. Korzystanie, z jakiej siły daje ta mała buteleczka, sprawia, że chcemy od siebie i od życia czegoś więcej. Odpowiednik Gucci - by Gucci 2007r ma jedno zadanie. Zmienić nas same i sposób postrzegania otaczającego nas świata. Dzięki połączniu szyprowo-kwiatowemu nie tylko jest to możliwe, ale stało się faktem.

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: gujawa i gruszka

Nuty serca: gardenia tahitańska

Nuty bazy: paczula, piżmo i miód

010720

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)