L'amour Classic 207

Zapach inspirowany Versace - Eros

16,00 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

"Hołd w stronę miłości

Jako romantyczny mężczyzna kochasz rozpalać zmysły i stawać się coraz bardziej atrakcyjny w oczach innych kobiet. Zawsze starasz się elegancko wyglądać, dlatego nigdy nie przestajesz się podobać innym osobom. Wiele pięknych kobiet nie może przejść obok Ciebie obojętnie, ponieważ Twoja niespotykana osobowość sprawia, że możesz spełnić wszystkie pragnienia. Podkreśl ten cudowny stan jeszcze intensywniej wraz z perfumetką L’amour Classic 207, która powstała z inspiracji zapachem Versace - Eros. Niech ta aromatyczno-fougere kompozycja nut zapachowych z powodzeniem stanie się Twoim ulubionym wyborem do codziennego stosowania, jak i również podczas ważnych okazji, gdy pragniesz emanować nieprawdopodobną pewnością siebie. To wszystko jest teraz na wyciągnięcie Twojej dłoni w niewygórowanej cenie w postaci paryskich perfum!Pasmo zwycięstw

Codziennie dążysz wiernie do realizacji własnych pragnień, dlatego stajesz się dla innych inspiracją do zmiany na lepsze. Bycie w centrum uwagi nie stanowi dla Ciebie żadnego problemu. Potrafisz w kilka chwil wyeksponować swoje męskie atuty, dlatego otwierasz przed sobą drzwi ogromnych możliwości. Pozwól sobie teraz na znacznie więcej wraz z zamiennikiem Versace - Eros. Odpowiednik markowych perfum wiernie utożsamia się z ich pociągającym charakterem, dzięki czemu wystarczy zaledwie jedno psiknięcie, aby dopełnić swój obraz silnego mężczyzny. Te francuskie lane perfumy w postaci perfumetki L’amour Classic 207 to także odpowiedni wybór na elegancki prezent dla bliskiej znajomej!"Nuty zapachowe:

Nuty głowy: mięta, zielone jabłko i cytryna

Nuty serca: fasolka tonka, geranium i ambroksan

Nuty  bazy: madagaskarska wanilia, wetyweria, mech dębowy, cedr virginia i cedr atlaski

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)