L'amour Classic 214

Zapach inspirowany Joop - Joop Homme

16,00 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

"Magnetyczne przyciąganie!

Mężczyzna obdarzony charyzmą, przyciągający do siebie innych swoją magnetyczną osobowością. Często, gdy próbujemy wyjaśnić, czym jest charyzma, trudno nam jednoznacznie określić. Czy to wrodzony talent? Dar boży? A może kwestia ćwiczeń i umiejętności? Jedno jest pewne - jeśli chcemy tą cechę podkreślić w swojej osobowości, to niewątpliwie pomoże nam w tym zapach perfum inspirowanych Joop Homme (RED). Wyrazisty i oryginalny aromat perfum L’amour Classic o ponadczasowym charakterze sprawi, że mężczyzna nim otulony ujmie swoją osobowością każdego.Spełnienie najskrytszych pragnień!Francuskie perfumy Joop Homme (RED), to perfekcyjne podkreślenie męskiej zmysłowości oraz rozbrajającej osobowości. Kompozycja zapachu ma wydźwięk orientalno-ambrowy. Drzewo sandałowe zostało przełamane kwiatem pomarańczy z cytryną co stanowi znakomite zestawienie. Wyjątkowości aromatu bez wątpienia podkreśla nuta kardamonu. Zamienniki markowych perfum Joop Homme (RED) z godziny na godziny będą szły coraz bardziej w kierunku zmysłowym, ciepłym. Zapach jest absolutnie wyjątkowy. "

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: bergamotka, cytryna z Amalfi, kwiat pomarańczy, mandarynka

Nuty serca: cynamon, heliotrop, jaśmin, kardamon, konwalia

Nuty bazy: drzewo sandałowe, fasola tonka, paczuli

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)