L'amour Premium 214

Zapach inspirowany Joop - Joop Homme

18,90 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Męskość, charyzma i siła

Zmysłowy i uwodzicielski zapach inspirowanych perfum Joop - Joop Homme oddaje prawdziwą męskość i ukazuje siłę charakteru. Aromat współczesnego mężczyzny, który jest elegancki i odnosi ogromne sukcesy niczym największy bohater. Zapach Joop - Joop Homme podkreśla jego charakter i popycha do działania. Z nami nie musisz się obawiać ryzyka i wyzwań, jakie niesie przed Tobą życie. Inspirowana perfumetka sprawi, że będziesz wyróżniać się z tłumu i zwrócisz uwagę wszystkich kobiet. Nikt nie przejdzie obok Ciebie obojętnie. Podkreśl swoją wysoką pozycję w społeczeństwie i zaznacz własne terytorium. Przekonaj się sam o najwyższej jakości perfumetki.

Pokaż światu swoją siłę

Uchwyć swoją męskość w jednym zapachu inspirowanych perfum Joop - Joop Homme. To odzwierciedlenie najważniejszych cech współczesnego mężczyzny. Każdy kto przejdzie obok Twojego zapachu zostaje odurzony jego wspaniałym aromatem. To zapach dla szarmanckich mężczyzn, którzy zawsze bez problemu stawiają wszystko na jedną kartę. Perfumetka przywodzi na myśl ogromny sukces i pewność siebie. Rozkochasz w sobie wszystkie kobiety, które tylko przejdą obok zapachu francuskich perfum Joop - Joop Homme. Zapach, dzięki swoim najwyższej jakości składnikom utrzymuje się na Twojej skórze przez kilka godzin, a nawet cały dzień i nie traci na swojej intensywności. 


Nuty zapachowe:

Nuty głowy: bergamotka, cytryna z Amalfi, kwiat pomarańczy, mandarynka

Nuty serca: cynamon, heliotrop, jaśmin, kardamon, konwalia

Nuty bazy: drzewo sandałowe, fasola tonka, paczuli

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)