L'amour Classic 222

Zapach inspirowany Bruno Banani – Magic Man

12,00 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

"Bądź uzależniający

Stań się niezapomnianym facetem w myślach wielu romantycznych kobiet, a następnie z ogromną przyjemnością spełniaj własne pragnienia. Podkreśl w romantyczny i zmysłowy sposób swoje mocne strony, aby jeszcze wyraziściej być w centrum uwagi podczas szalonej zabawy. Teraz możesz to zrobić zaskakująco szybko pod warunkiem, że masz pod ręką perfumetkę L’amour Classic, która powstała z inspiracji zapachem 222. To nietuzinkowe, a zarazem pociągające i atrakcyjne drzewno-przyprawowe połączenie sprawdzi się szczególnie dobrze podczas najważniejszych chwil w Twoim życiu, gdy chcesz skutecznie wyróżnić się na tle tłumu. Te paryskie perfumy powstały poprzez dokładną selekcję najwyższej jakości składników na rynku, dzięki czemu charakteryzują się imponującą trwałością zapachu!Pozwól sobie

Odnajdź przyjemność i ciekawość świata na nowo. Niech każde odkrycie napawa Cię ogromną motywacją i determinacją do spełniania swoich pragnień. Niech codzienność stanie się dla Ciebie nieprawdopodobną przygodą. Możesz zrobić to w zaledwie kilka chwil wraz z zamiennikiem Bruno Banani – Magic Man. Odpowiednik markowych perfum wiernie utożsamia się z ich drzewno-przyprawowym charakterem, dzięki czemu wielu facetów sięga po niego, gdy chcą poczuć się wyjątkowo. Przekonaj się sam, jak wielką moc i siłę w sobie posiada. Te lane perfumy poprzez swoją wielkość zmieszczą się nawet do Twojej kieszeni. Tę perfumetkę L’amour Classic 222 możesz podarować również w formie pięknego upominku dla bliskiego znajomego!"Nuty zapachowe:

Nuty głowy: kadzidło, kardamon, ziele angielskie

Nuty serca: cyklamen, kakao, nagietek

Nuty bazy: bursztyn, indonezyjska paczula, nuty drzewne

010423

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)