L'amour Premium 222

Zapach inspirowany Bruno Banani – Magic Man

21,00 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Weź odpowiedzialność za swoje marzenia

Pokaż światu swoją męskość, odwagę i siłę, którą nosisz w sobie za pomocą zapachu inspirowanych perfum Bruno Banani - Magic Man. Całość kompozycji rozpoczyna się wspaniałymi akordami przypraw, które stopniowo przechodzą w woń owoca kakaowca. Na samym końcu czuć przepiękny zapach bursztynu, który przypomina aromat iglaków. Zapach francuskich perfum Bruno Banani - Magic utrzymuje się na Twojej skórze przez cały dzień. Pod koniec dnia aromat jest tak samo intensywny. Jest to zapach dla szarmanckich mężczyzn, którzy zawsze stawiają wszystko na jedną kartę i nie boją się wyzwań, jakie stawia przed nimi życie. Bądź mężczyzną sukcesu razem z nami!

Pokaż swoją odwagę

Zwiększ swoją atrakcyjność, dzięki francuskim perfumom Bruno Banani - Magic Man. Przyprawowy aromat odzwierciedla największe cechy współczesnego mężczyzny. Z pewnością oferowana przez nas perfumetka pomoże Ci zwiększyć swoją pewność siebie oraz atrakcyjność w oczach kobiet. Graj główną rolę w Twoim życiu. Pomożemy Ci zawsze sprawiać pozytywne, pierwsze wrażenie. Zapach inspirowanych perfum Bruno Banani - Magic Man zarazi pozytywną energią nie tylko Ciebie, lecz całe Twoje otoczenie. Wzbudzisz ogromny szacunek i zyskasz uwagę każdego. Pozbądź się ograniczeń w Twojej głowie i postaw na zapach, który odda Twoją męskość.

Nuty zapachowe:


Nuty głowy: kadzidło, kardamon, ziele angielskie

Nuty serca: cyklamen, kakao, nagietek

Nuty bazy: bursztyn, indonezyjska paczula, nuty drzewne

010423

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)