L'amour Classic 275

Zapach inspirowany Calvin Klein - Euphoria Men

16,00 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

"Idź do przodu!Francuskie perfumy Euphoria Men - Calvin Klein to zapach, który powstał aby… kusić i uwodzić płeć przeciwną! Aromat za sprawą kompozycji opowiada historię o ukrytych pragnieniach, mentalnej wolności, o życiu pełnym pasji i fascynujących, niezapomnianych przygód. Perfumy l’amour classic Euphoria Men wprowadzą Cię w stan euforii, który wyzwoli w Tobie podejmowanie spontanicznych decyzji i dokonywanie życiowych zmian. Nie stój na zakręcie… wybierz kierunek i biegnij tam nie oglądając się za siebie! Zmysłowa euforia!Odpowiednik markowych perfum Euphoria Men od samego początku obezwładnia i czaruje aromatem pieprzu i imbiru mieszającego się z pięknymi drzewno-ziołowymi nutami serca, w których znajduje się cedr, szałwia i czarna bazylia. Całość kompozycji perfum inspirowanych zostaje zwieńczony zmysłowymi nutami bazy bursztynu, zamszu, brazylijskiej sekwoi i paczuli. Podkreśl swoje największe atuty i obudź wszystkie zmysły. Przejmij inicjatywę i stań się mężczyzną o którym śnią kobiety!"

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: koktajl imbirowo-pieprzowy, zapach kropli deszczowych, owoc sudachi

Nuty serca: czarna bazylia, cedr, hydroponiczna szałwia

Nutami bazy: akord kremowo-zamszowy, uzależniająca paczula, brazylijskie drzewo czerwone, czysta ambra

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)