L'amour Classic 630

Zapach inspirowany Carolina Herrera - Good Girl

10,90 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Ciepło i bardzo kobieco!

Co jest piękne w kobietach i tak bardzo fascynuje płeć przeciwną? Na pewno ich kontrasty. Każda z nas w ciągu kilku chwil potrafi być ciepłą, oddaną kobietą by za moment zmienić się w temperamentną, zwariowaną dziewczynę… i to jest nasza kwintesencja! Paryskie perfumy Good Girl od Caroliny Herrery we wspaniały sposób potrafią opowiedzieć zapachem o Twojej dwojakiej osobowości. Kompozycja zamienników markowych perfum jest śmiała i wyrafinowana a zarazem promienna, niewinna i świeża. 

Tajemnicza głębia zapachu!

Perfumy L’amour Good Girl Caroliny Herrery swoją tajemniczą moc zawdzięczają bogactwu składników a przede wszystkich ich cudownemu połączeniu. Aromat posiada w sobie nuty jaśminu, który odpowiada za stronę bardzo kobiecą, słodką, nieco orientalną. Następnie mamy kakao i nieco narkotyczną tonkę, które ukierunkowują zapach w stronę zagadkową i baśniową. Między nimi przeplata się kawa i migdał - fantastyczne ożywienie i energia. Jesteś kobietą - jesteś tajemnicą. Perfumy inspirowane Good Girl tylko podkreślą Twoją naturę. 

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: migdał i kawa

Nuty serca: jaśmin wielkolistny i tuberoza

Nuty bazy: fasolka tonka i kakao

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)