L'amour Premium 630

Zapach inspirowany Carolina Herrera - Good Girl

18,90 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Pozytywna energia

Sama doskonale wiesz jakim wspaniałym dodatkiem do Twojej stylizacji jest zapach francuskiej perfumetki Carolina Herrera – Good Girl. Urozmaici on każdą modę, niczym najdroższa biżuteria. W głowie perfumetki zaczynamy czuć aromat migdałów. Zaś serce wypełnia aromat tuberozy i delikatnego jaśminu. Na końcu dociera do nas woń takich składników jak: kakao, fasola tonka. Gwarantujemy, że zapach inspirowanych perfum Carolina Herrera – Good Girl uzależni Cię już od pierwszego zetknięcia się ich kwiatowo – orientalnym aromatem. Z pewnością zwrócisz uwagę płci przeciwnej oraz zaintrygujesz także inne kobiety. Nie daj się stłamsić nudzie i postaw na spontaniczny oraz radosny zapach inspirowanych perfum Carolina Herrera – Good Girl. 

To najlepszy wybór

Żadna kobieta nie oprze się przepięknej perfumetce Carolina Herrera – Good Girl. Do stworzenia inspirowanego zapachu zainspirowały nas współczesne kobiety, które są niezwykle silne, odważne i niezależne. Dołącz do grona tych dziewczyn i zawsze krocz przez życie z wysoko podniesioną głową. Biegaj, skacz, tańcz i głośno się śmiej zawsze kiedy masz ochotę razem z pozytywnym zapachem Carolina Herrera – Good Girl. Postaw na własne marzenia i rozgrzej swoje zmysły razem z kwiatowo - orientalną, francuską perfumetką.

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: migdał i kawa

Nuty serca: jaśmin wielkolistny i tuberoza

Nuty bazy: fasolka tonka i kakao

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)