L'amour Classic 746

podobne nuty zapachowe: Armani - Sky di Gioia

19,00 zł
OTRZYMAJ 20% RABATU Z KODEM KOBIETA
Ilość

  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę! Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 140zł (dla zamówień za pobraniem od 250zł). Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 140zł (dla zamówień za pobraniem od 250zł).
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot. Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot.

"Symbol szczęścia

Spójrz na swoje życie. Zobacz, jak daleko już zaszłaś i poczuj ogromną dumę. Możesz teraz odetchnąć z ulgą i poczuć, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Jeszcze wiele wspaniałych momentów przed Tobą. Przygotuj się na nie w odpowiedni sposób wraz z perfumetką L’amour Classic 746, która powstała z inspiracji zapachem Giorgio Armani - Sky di Gioia. Zadbaj o swoją energię i pozytywne nastawienie niezależnie od sytuacji wraz z tymi paryskimi perfumami, które charakteryzują się wspaniałym kwiatowo-owocowym charakterem. Te nietuzinkowe, a zarazem pociągające perfumy będą Ci wiernie przypominać, co w życiu jest naprawdę ważne. Stań się najlepszą wersją siebie i nigdy nie przestawaj wierzyć we własne możliwości. Pokaż innym, na co Cię stać - życzymy powodzenia!Przekraczaj granice

Jesteś niezależną kobietą, dlatego w swoim życiu kierujesz się własnymi zasadami. Innym może się to podobać, ale Ty i tak nie dbasz o zdanie ludzi. Podążasz za głosem serca i świetnie się przy tym bawisz. Właśnie dla takich kobiet powstał zamiennik Giorgio Armani - Sky di Gioia. Odpowiednik markowych perfum wiernie utożsamia się z ich kwiatowo-owocowym charakterem, dzięki czemu wystarczy zaledwie jedno psiknięcie, aby żaden facet nie mógł przejść obok Ciebie obojętnie. Wyznaczaj nowe granice i sama podnoś sobie poprzeczkę. Teraz będzie to niebywale przyjemne, ponieważ masz pod ręką lane perfumy z inspiracji zapachem Giorgio Armani - Sky di Gioia. Ta perfumetka L’amour Classic to także sprawdzony pomysł na prezent!"Nuty zapachowe:

Nuty głowy: liczi i gruszka

Nuty serca: różowa piwonia i róża

Nuty bazy: jeżyna, białe piżmo i cedr.

010522

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Zmiana koloru perfum jest naturalnym procesem, który wynika z ekspozycji na światło lub ciepło, a także z procesu starzenia się perfum. Zmiana koloru nie wpływa zazwyczaj na jakość zapachu perfum.