Opinie
Francuskie Perfumy Nr 777

Piękne głębokie
Zapach jest wspaniały i głęboki,zostawia mega ogon i nawet ja nie czująca na sobie prawie niczego czuję go przez wiele godzin,mam nadzieję,że nie przejdzie nawet jako alternatywa zapachowa reformulacji,nie straci na mocy i bedzie cały czas tak samo piekny.Na pewno kupię ponownie i będę polecała znajomym.Taka ciekawostka...Zapach poznałam idac za kobietą której nawet nie widziałam.Szlam po zapachu az do źródła i zapytałam czym tak pięknie pachnie? Powiedziała,że wie tylko iż to zapach 777 i drogą dedukcji dotarłam do francuskich perfum których używam od lat.Polecam gorąco.










