Perfumy niestety nie trafiły w moje gusta. Jak lubię słodkie perfumy tak te są aż za bardzo słodkie, trochę duszące, ale bardzo trwałe. Z pewnością jest to zapach, który wyróżnia. Jednak należy do grupy tych, które nie będą pasowały każdemu. ;)
Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Państwa potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Wiecej