To moja 8 buteleczka od Francuskie Perfumy i nr 167 zdecydowanie najtrwalszy. Nie do końca moje nuty zapachowe,ale zimową porą ok. Ubrania pachną kilka dni. Polecam jeśli ktoś lubi słodkie zapachy z ogonem.
Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Państwa potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Wiecej