
Cudowny zapach...każdy pyta czym tak pięknie pachnę :)<br /> To już moja kolejna buteleczka i na pewno nie ostatnia.<br /> Zapach pozostaje na ubraniu nawet kilka dni.<br />

Brać póki jest
Jeśli mam coś opisać nt tych perfum to powiem jedno- sztos.Trwalosc duża.Na mnie pachną cały dzień ubrania.Zapaszek lekko słodkawy,ale z pazurem.Robi wrażenie na kobietach.

Pozytywnie zaskoczona
Wzięłam na próbę perfumy nr 751 55 ml kierując się opiniami na tik toku, i naprawdę jestem pozytywnie zaskoczona zapachem i trwałością.Przed świętami kupię większe opakowanie. Bedą następnymi ulubionymi do kolekcji.Polecam z całego serca.

Customer didn't write any details

trwaly, slodki zapach
super zapach, slodki przyjemny , idelany na wieczor, nie znam oryginalnego zapachu, zamawialam na podtsawie nut zapachowych, jestem bardzo zadowolona :3