L'amour Classic 120

Zapach inspirowany DKNY - Be Delicious

16,00 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Niczym w wielkim mieście

Pragniesz błyszczeć na tle innych - do tego zostałaś stworzona! Każdego dnia chcesz czuć się wyjątkowo; my to doskonale rozumiemy, dlatego stworzyliśmy naszą perfumetkę L’amour Classic 120, która dopełni Twoją elegancką kreację niezależnie od sytuacji. Poprzez francuskie perfumy z inspiracji DKNY - Be Delicious Women poczujesz nieprawdopodobną pewność siebie nawet podczas stresujących sytuacji w swoim życiu. Szala zwycięstwa zostanie przechylona na Twoją stronę, abyś następnie mogła ruszyć w stronę niezapomnianych chwil ze znajomymi! Ta noc będzie wyjątkowa, ponieważ wprawisz się w idealny nastrój przed podbojem nocnego miasta - to jest możliwe razem z lanymi perfumami L’amour Classic.

Bogactwo to styl życia

Zamiennik DKNY - Be Delicious Women charakteryzuje się imponującą trwałością na rynku. Wystarczy zaledwie jedno psiknięcie, aby wyjątkowa kompozycja pozostała na Twojej skórze przez wiele godzin. Odpowiednik markowych perfum wiernie utożsamia się z ich kwiatowo-owocowym charakterem, dlatego z łatwością otulisz się aurą luksusu. Miej świadomość, że dla Ciebie niemożliwe już nie istnieje… teraz zacznie się piękna przygoda! Nasze paryskie perfumy mogą Ci się przydać również w formie eleganckiego upominku dla bliskiej osoby, pamiętaj - dobro wraca!

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: grejpfrut, ogórek i magnolia

Nuty serca: tuberoza, róża, konwalia, fiołek i zielone jabłko

Nuty bazy: nuty drzewne, ambra i drzewo sandałowe

010723

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)