Zaperfumowanie 24%
15% RABATU Z KODEM TATA
AJ Deluxe 192

AJ Deluxe 192

podobne nuty zapachowe: Rush 2

32,90 zł
OTRZYMAJ 15% RABATU Z KODEM TATA
Ilość

  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę! Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka od 126 zł (Orlen Paczka). Darmowa wysyłka od 126 zł (Orlen Paczka).
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot. Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot.

Hołd dla królowej

Tak. To ty jesteś królową wieczoru, główną postacią, wokół której koncentrują się ukradkowe westchnienia pełne podziwu. Korona najpiękniejszej należy do ciebie. Z naszymi francuskimi perfumami, inspirowanymi zapachem Rush 2 nieprędko utracisz palmę pierwszeństwa. 

Gwiazda wieczoru

Otoczona zmysłowym zapachem naszych francuskich perfum numer 192 stajesz się prawdziwą perłą. Twój autorytet i pewność siebie pozwala być w centrum zainteresowania, a twoje skinięcie palcem jest rozkazem dla rzeszy męskich adoratorów oszołomionych twoją wonią przesyconą kobiecością i iskrzącym seksapilem. Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa. Poczuj się jak lśniąca gwiazda wieczoru. To ty dyktujesz dzisiaj warunki. Nasz zamiennik perfum Rush 2 składa się z pełnego przepychu kwietnego bukietu na ciepłej podstawie, akordów bazowych. Wysokie nuty zapachowe tworzą znane i lubiane przez kobiety kwiaty róży, konwalii i frezji. Środek tworzy uwodzicielsko słodka lilia, narcyz, palma i gardenia. Podstawa piramidy spina niczym klamrą całość kompozycji za pomocą wytrawnego mchu dębowego, otulającego piżma i lekko kwaskowej czarnej porzeczki.

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: frezja, róża, konwalia

Nuty serca: lilia, palma, gardenia, narcyz

Nuty bazy: mech dębowy, piżmo, czarna porzeczka

020521

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Zmiana koloru perfum jest naturalnym procesem, który wynika z ekspozycji na światło lub ciepło, a także z procesu starzenia się perfum. Zmiana koloru nie wpływa zazwyczaj na jakość zapachu perfum.

Opinie o perfumach AJ Deluxe 192