AJ Deluxe 192

Zapach inspirowany Gucci - Gucci Rush 2

39,90 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Hołd dla królowej

Tak. To ty jesteś królową wieczoru, główną postacią, wokół której koncentrują się ukradkowe westchnienia pełne podziwu. Korona najpiękniejszej należy do ciebie. Z naszymi francuskimi perfumami, inspirowanymi zapachem Gucci Rush 2 nieprędko utracisz palmę pierwszeństwa. 

Gwiazda wieczoru

Otoczona zmysłowym zapachem naszych francuskich perfum numer 192 stajesz się prawdziwą perłą. Twój autorytet i pewność siebie pozwala być w centrum zainteresowania, a twoje skinięcie palcem jest rozkazem dla rzeszy męskich adoratorów oszołomionych twoją wonią przesyconą kobiecością i iskrzącym seksapilem. Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa. Poczuj się jak lśniąca gwiazda wieczoru. To ty dyktujesz dzisiaj warunki. Nasz zamiennik perfum Gucci Rush 2 składa się z pełnego przepychu kwietnego bukietu na ciepłej podstawie, akordów bazowych. Wysokie nuty zapachowe tworzą znane i lubiane przez kobiety kwiaty róży, konwalii i frezji. Środek tworzy uwodzicielsko słodka lilia, narcyz, palma i gardenia. Podstawa piramidy spina niczym klamrą całość kompozycji za pomocą wytrawnego mchu dębowego, otulającego piżma i lekko kwaskowej czarnej porzeczki.

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: frezja, róża, konwalia

Nuty serca: lilia, palma, gardenia, narcyz

Nuty bazy: mech dębowy, piżmo, czarna porzeczka

021019

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)