OTRZYMAJ 15% RABATU Z KODEM MAMA

FP 192 Edycja Limitowana

podobne nuty zapachowe: Rush 2

24,10 zł
Otrzymaj 15% rabatu z kodem MAMA
Ilość

  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę! Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka od 126 zł (Orlen Paczka). Darmowa wysyłka od 126 zł (Orlen Paczka).
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot. Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot.

Hołd dla prawdziwej damy

Na pierwszy rzut oka emanujesz elegancją i oryginalnością, ale w środku Ciebie tkwi zmysłowa uwodziciela. Francuskie perfumy nr 192 inspirowane zapachem  Rush 2 to właśnie hołd dla takich, jak ty – prawdziwych dam, pełnych energii i niełatwo oddających palmę pierwszeństwa. Wybierz nasz zamiennik i pokaż wszystkim, kto tu rządzi. Królowa jest tylko jedna – Ty!

Bukiet dla gwiazdy

Rush 2, z inspiracji którym powstał nasz odpowiednik to zapach będący kwiatową wiązanką dla prawdziwej gwiazdy, kochającej znajdować się w centrum uwagi. Daj się ponieść najpierw nutom głowy w postaci konwalii, frezji i róży, by następnie oczarowały Cię nuty serca z gardenią, lilią, palmą i narcyzem, a to wszystko na drzewno – leśnym tle bazy, na którą składa się mech dębowy, kwaskowata czarna porzeczka oraz piżmo. Te francuskie perfumy to wprost idealny wybór na letnie imprezy, na których będziesz prawdziwą królową wieczoru.

Nuty zapachowe

Nuty głowy: frezja, róża, konwalia

Nuty serca: lilia, palma, gardenia, narcyz

Nuty bazy: mech dębowy, piżmo, czarna porzeczka

020522

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

<
Zmiana koloru perfum jest naturalnym procesem, który wynika z ekspozycji na światło lub ciepło, a także z procesu starzenia się perfum. Zmiana koloru nie wpływa zazwyczaj na jakość zapachu perfum.

Opinie o perfumach FP 192 Edycja Limitowana