FP 192 Edycja Limitowana

Zapach inspirowany Gucci - Gucci Rush 2

21,90 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Hołd dla prawdziwej damy

Na pierwszy rzut oka emanujesz elegancją i oryginalnością, ale w środku Ciebie tkwi zmysłowa uwodziciela. Francuskie perfumy nr 192 inspirowane zapachem Gucci – Gucci Rush 2 to właśnie hołd dla takich, jak ty – prawdziwych dam, pełnych energii i niełatwo oddających palmę pierwszeństwa. Wybierz nasz zamiennik i pokaż wszystkim, kto tu rządzi. Królowa jest tylko jedna – Ty!

Bukiet dla gwiazdy

Gucci Rush 2, z inspiracji którym powstał nasz odpowiednik to zapach będący kwiatową wiązanką dla prawdziwej gwiazdy, kochającej znajdować się w centrum uwagi. Daj się ponieść najpierw nutom głowy w postaci konwalii, frezji i róży, by następnie oczarowały Cię nuty serca z gardenią, lilią, palmą i narcyzem, a to wszystko na drzewno – leśnym tle bazy, na którą składa się mech dębowy, kwaskowata czarna porzeczka oraz piżmo. Te francuskie perfumy to wprost idealny wybór na letnie imprezy, na których będziesz prawdziwą królową wieczoru.

Nuty zapachowe

Nuty głowy: frezja, róża, konwalia

Nuty serca: lilia, palma, gardenia, narcyz

Nuty bazy: mech dębowy, piżmo, czarna porzeczka

020522

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)