Zaperfumowanie 24%
OTRZYMAJ 15% RABATU Z KODEM MAMA

AJ Deluxe Wood 192

podobne nuty zapachowe: Rush 2

43,90 zł
Otrzymaj 15% rabatu z kodem MAMA
Ilość

  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę! Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka od 126 zł (Pocztex Punkt). Darmowa wysyłka od 126 zł (Pocztex Punkt).
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot. Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot.

Uwielbiasz uczucie kiedy błyszczysz jak najczystszy diament, a dyskretne spojrzenia i westchnienia wyrażają podziw dla Twojej osoby. Nie masz sobie równych i to właśnie ty jesteś królową wieczoru. Wybierz francuskie perfumy AJ Deluxe Wood odpowiednik perfum Rush 2 o zwiększonym zaperfumowaniu i daj do zrozumienia wszystkim, że królowa jest tylko jedna. To niezwykle zalotny i elegancki zapach stworzony by złożyć pokłon twojej kobiecej zmysłowości i klasie. Stań się niedoścignionym wzorem, do którego będą dążyć całe zastępy naśladowczyń. 

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: frezja, róża, konwalia

Nuty serca: lilia, palma, gardenia, narcyz

Nuty bazy: mech dębowy, piżmo, czarna porzeczka

020521

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

<
Zmiana koloru perfum jest naturalnym procesem, który wynika z ekspozycji na światło lub ciepło, a także z procesu starzenia się perfum. Zmiana koloru nie wpływa zazwyczaj na jakość zapachu perfum.

Opinie o perfumach AJ Deluxe Wood 192