Zaperfumowanie 24%
OTRZYMAJ 15% RABATU Z KODEM MAMA

AJ Deluxe 206

podobne nuty zapachowe: Lacoste - Essential

32,90 zł
Otrzymaj 15% rabatu z kodem MAMA
Ilość

  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę! Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka od 126 zł (Pocztex Punkt). Darmowa wysyłka od 126 zł (Pocztex Punkt).
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot. Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot.

Bo każda okazja jest dobra

Jesteś aktywnym mężczyzną pełnym energii i zaangażowania w dążeniu do swoich celów. Sięgnij po nasze francuskie perfumy inspirowane niezwykle ożywczym zapachem Lacoste Essential. Nieważne kim jesteś. Najważniejsze jest twoje podejście do życia. Głowa pełna pomysłów i pozytywne nastawienie do świata połączone z zapachem naszej kompozycji tworzą z ciebie mężczyznę będącego inspiracją dla innych, który zawsze znajdzie czas by służyć innym pomocą i dobrą radą. 

Uniwersalna świeżość

Wszechstronny charakter naszej świeżej kompozycji o numerze 206 sprawia, że jest ona bardzo często wybierana przez wielu mężczyzn szukających uniwersalnego, świeżego zapachu, który nadaje się na bardzo wiele okazji. Szkoła, praca, wyjście na miasto z kolegami czy odświeżenie po meczu tenisa czy siłowni to tylko kilka z całej palety sytuacji życiowych, przy których nasza formuła zapachowa sprawi się doskonale. Szeroki charakter naszych perfum bynajmniej nie oznacza, że są one pospolite. Niebanalne i nieoczywiste połączenia składników nie pozwalają przejść obok zapachu naszych perfum obojętnie. Intrygujące i świeże połączenie nut bergamotki, liści pomidora i czarnej porzeczki wraz z tangeryną stanowi o nieprzeciętności i popularności kompozycji. Nuty środkowe to bardzo nowatorskie połączenie róży i pieprzu nadające całości lekkiego pazura. Drzewne i ziemisto orientalne akordy paczuli i drzewa sandałowego podnoszą projekcję perfum i ocieplają jego odbiór. 

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: bergamotka, liść czarnej porzeczki, liść pomidora, tangeryna

Nuty serca: róża, pieprz

Nuty bazy: paczula, drzewo sandałowe

010920

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

<
Zmiana koloru perfum jest naturalnym procesem, który wynika z ekspozycji na światło lub ciepło, a także z procesu starzenia się perfum. Zmiana koloru nie wpływa zazwyczaj na jakość zapachu perfum.

Opinie o perfumach AJ Deluxe 206