AJ Deluxe 206

Zapach inspirowany Lacoste - Essential

29,90 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Bo każda okazja jest dobra

Jesteś aktywnym mężczyzną pełnym energii i zaangażowania w dążeniu do swoich celów. Sięgnij po nasze francuskie perfumy inspirowane niezwykle ożywczym zapachem Lacoste Essential. Nieważne kim jesteś. Najważniejsze jest twoje podejście do życia. Głowa pełna pomysłów i pozytywne nastawienie do świata połączone z zapachem naszej kompozycji tworzą z ciebie mężczyznę będącego inspiracją dla innych, który zawsze znajdzie czas by służyć innym pomocą i dobrą radą. 

Uniwersalna świeżość

Wszechstronny charakter naszej świeżej kompozycji o numerze 206 sprawia, że jest ona bardzo często wybierana przez wielu mężczyzn szukających uniwersalnego, świeżego zapachu, który nadaje się na bardzo wiele okazji. Szkoła, praca, wyjście na miasto z kolegami czy odświeżenie po meczu tenisa czy siłowni to tylko kilka z całej palety sytuacji życiowych, przy których nasza formuła zapachowa sprawi się doskonale. Szeroki charakter naszych perfum bynajmniej nie oznacza, że są one pospolite. Niebanalne i nieoczywiste połączenia składników nie pozwalają przejść obok zapachu naszych perfum obojętnie. Intrygujące i świeże połączenie nut bergamotki, liści pomidora i czarnej porzeczki wraz z tangeryną stanowi o nieprzeciętności i popularności kompozycji. Nuty środkowe to bardzo nowatorskie połączenie róży i pieprzu nadające całości lekkiego pazura. Drzewne i ziemisto orientalne akordy paczuli i drzewa sandałowego podnoszą projekcję perfum i ocieplają jego odbiór. 

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: bergamotka, liść czarnej porzeczki, liść pomidora, tangeryna

Nuty serca: róża, pieprz

Nuty bazy: paczula, drzewo sandałowe

010920

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)