FP 206 Edycja Limitowana

podobne nuty zapachowe: Lacoste - Essential

24,10 zł
OTRZYMAJ 20% RABATU Z KODEM KOBIETA
Ilość

  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę! Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 140zł (dla zamówień za pobraniem od 250zł). Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 140zł (dla zamówień za pobraniem od 250zł).
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot. Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot.

Zawsze warto być człowiekiem.

To właśnie ty. Facet pełen energii, pozytywnego nastawienia do świata i konsekwencji w działaniu pozwalającej na dotarcie do wyznaczonych przez Ciebie celów. Potrafisz zainspirować otoczenie i podać najbliższym pomocną dłoń. Zdecydowany, ale ciepły charakter sprawiają, że ludzie pragną Twojego towarzystwa jak świeżego powietrza. Sięgnij po nasze lane paryskie perfumy stanowiące doskonały odpowiednik perfum Lacoste Essential. Nie jest ważne jaką rolę pełnisz aktualnie w życiu. Czy jesteś studentem, managerem czy sportowcem. Liczy się tylko to co masz w głowie. Twoje pozytywne podejście do życia i wiara we własne możliwości. Otwarty umysł i gotowość na doświadczenia w połączeniu z mocą jaką daje nasz zamiennik perfum Lacoste Essential uczynią z Ciebie wzorzec prawdziwego mężczyzny potrafiącego przełamać wszelkie przeciwności losu, oraz umiejącego wesprzeć bliskie osoby w trudnych chwilach. Niechaj nasze perfumy inspirowane Lacoste Essential staną się Twoim częstym wyborem i symbolem Twojego twardego, acz przyjacielskiego usposobienia. 

Świeżość na każdą okazję. 

Sięgając po nasz zamiennik perfum Lacoste Essential dostajesz w swoje ręce niezwykle aromatyczną mieszankę nadającą się na naprawdę szeroką paletę okazji dnia codziennego. Jej uniwersalny, aczkolwiek niebanalny charakter sprawia, że nasze perfumy inspirowane Lacoste Essential są doskonałym i częstym wyborem mężczyzn szukającego daily zapachu na rozmaite niezobowiązujące okazje. Szkoła, praca, siłownia czy wieczorna wizyta w pubie z przyjaciółmi to dobre momenty, podczas których nasz odpowiednik perfum Lacoste Essential w pełni rozwinie swoje najlepsze cechy. Doskonała jakość związana z użyciem francuskich olejków zapachowych sprawia, że nasze lane perfumy są nie do odróżnienia od oryginalnego produktu. Zawartość substancji zapachowych to aż 20 procent, co sprawia, że nasz odpowiednik Lacoste Essential może poszczycić się trwałością sięgającą aż 24 godzin. 

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: bergamotka, liść czarnej porzeczki, liść pomidora, tangeryna

Nuty serca: róża, pieprz

Nuty bazy: paczula, drzewo sandałowe

021221

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Zmiana koloru perfum jest naturalnym procesem, który wynika z ekspozycji na światło lub ciepło, a także z procesu starzenia się perfum. Zmiana koloru nie wpływa zazwyczaj na jakość zapachu perfum.