L'amour Premium 206

Zapach inspirowany Lacoste - Essential

18,90 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Odwaga i siła

Lacoste - Essential to zapach dla szarmanckich mężczyzn, którzy kroczą przez życie pewnie siebie i  zawsze są gotowi na nowe wyzwania. Aromatyczno - drzewna kompozycja, która reprezentuje męską moc w najczystszym wyrazie przeplata się czarną porzeczką, bergamotką oraz nutami drzewa sandałowego. Połączenie świeżości i zmysłowości tworzy idealną propozycję dla współczesnego mężczyzny. Zapach inspirowanych perfum Lacoste - Essential zapewnia ekscytujące doznania i wzbudza pożądanie u wszystkich kobiet bez wyjątków. Najlepsi specjaliści, którzy przygotowują produkt sprawiają, że ten zapach wyróżnia się wyjątkową jakością składników.

Wybierz zapach, który odda Twoją męskość

Głęboko zmysłowa kompozycja francuskich perfum Lacoste - Essential czeka właśnie na Ciebie! Kształtuj swoją lepszą przyszłość razem z nami. Nie bój się postawić wszystko na jedną kartę i zdecyduj się na zapach, który podkreśli Twoje męskie atuty. Rozkochaj w sobie wszystkie kobiety i zaskocz innych mężczyzn swoim doskonałym aromatem. Z pewnością dostaniesz niejedno pytanie o Twój zapach. Zacznij pozytywną zmianę od siebie samego. Świat potrzebuje tak silnych, odważnych oraz niezwykle niezależnych mężczyzn jak Ty. Zanurz się w otchłani aromatyczno - drzewnej kompozycji inspirowanych perfum Lacoste - Essential.Nuty zapachowe:

Nutami głowy: liść czarnej porzeczki, bergamotka, tangeryna i liść pomidora

Nuty serca: pieprz i róża

Nuty bazy: drzewo sandałowe

021221

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)