AJ Deluxe 539

Zapach inspirowany Paco Rabanne - Lady Million

29,90 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Doceń własną wartość

Dobrze wiesz ile jesteś warta. Nie musisz nic nikomu udowadniać. Twoja wewnętrzna charyzma, ale też przyjacielski charakter stanowi o twojej sile. Jesteś osobą otwartą o szerokich horyzontach. Nie wpasowujesz się w ciasne schematy i ciągle próbujesz wytyczać własne ścieżki. Wypróbuj nasz odpowiednik perfum Paco Rabanne Lady Million. Ten zapach doskonale określa Twoją osobę. Kobietę z charakterem czerpiącą z życia pełnymi garściami. Pozwól by świat klęczał u Twoich stóp. Nie poddawaj się zwątpieniu. Nasz zapach już zawsze będzie przypominał Ci o tym, że jesteś warta więcej niż milion.

Słodycz szczęścia

Nasz zamiennik Paco Rabanne Lady Million stanowi znakomitą alternatywę do oryginalnej kompozycji, ponieważ zarówno zapach jak i trwałość jest identyczna z pierwowzorem. Ten kwiatowo owocowy klasyk o wysublimowanej elegancji pasuje do bardzo wielu uroczystości jak i mniej formalnych okazji. Zapach rozpoczyna się słodką dawką aromatu malin, neroli wraz z rześką cytryną. Trzon mieszaniny stanowią kwiaty w postaci jaśminu, kwiatu pomarańczy i gardenii. Baza wprowadza słodko pudrowe nuty białego miodu, ziemistej paczuli i kadzidlanego bursztynu.

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: malina, neroli, cytryna

Nuty serca: jaśmin, kwiat afrykańskiej pomarańczy, gardenia

Nuty bazy: biały miód, paczula, bursztyn

010820

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)