AJ Deluxe Wood 539

Zapach inspirowany Paco Rabanne - Lady Million

39,90 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Jesteś nowoczesną kobietą świadomą własnej wartości. Pewność siebie, przyjazne usposobienie i umiejętność twardego stawiania na swoim czynią z ciebie autorytet w wielu sprawach. Masz w sobie wewnętrzny kompas zawsze wskazujący Ci kierunek postępowania zgodny z Twoimi zasadami. Pokochaj francuskie perfumy AJ Deluxe Wood i zaufaj luksusowej linii perfum o zwiększonej zawartości francuskich olejków wynoszącej aż 24%. Postaw na doskonałej jakości zamiennik perfum Paco Rabanne Lady Milion.  Podkreśl swoją niezwykłą osobowość zapachem wartym więcej niż milion słów. Wybierając nasz zamiennik Paco Rabanne Lady Milion masz gwarancję wysokiej jakości i zadowolenia. 

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: malina, neroli, cytryna

Nuty serca: jaśmin, kwiat afrykańskiej pomarańczy, gardenia

Nuty bazy: biały miód, paczula, bursztyn

010820

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)