Zaperfumowanie 24%
OTRZYMAJ 15% RABATU Z KODEM MAMA

AJ Deluxe Wood 539

podobne nuty zapachowe: Paco Rabanne - Lady Million

43,90 zł
Otrzymaj 15% rabatu z kodem MAMA
Ilość

  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę! Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka od 126 zł (Orlen Paczka). Darmowa wysyłka od 126 zł (Orlen Paczka).
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot. Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot.

Jesteś nowoczesną kobietą świadomą własnej wartości. Pewność siebie, przyjazne usposobienie i umiejętność twardego stawiania na swoim czynią z ciebie autorytet w wielu sprawach. Masz w sobie wewnętrzny kompas zawsze wskazujący Ci kierunek postępowania zgodny z Twoimi zasadami. Pokochaj francuskie perfumy AJ Deluxe Wood i zaufaj luksusowej linii perfum o zwiększonej zawartości francuskich olejków wynoszącej aż 24%. Postaw na doskonałej jakości zamiennik perfum Paco Rabanne Lady Milion.  Podkreśl swoją niezwykłą osobowość zapachem wartym więcej niż milion słów. Wybierając nasz zamiennik Paco Rabanne Lady Milion masz gwarancję wysokiej jakości i zadowolenia. 

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: malina, neroli, cytryna

Nuty serca: jaśmin, kwiat afrykańskiej pomarańczy, gardenia

Nuty bazy: biały miód, paczula, bursztyn

010820

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

<
Zmiana koloru perfum jest naturalnym procesem, który wynika z ekspozycji na światło lub ciepło, a także z procesu starzenia się perfum. Zmiana koloru nie wpływa zazwyczaj na jakość zapachu perfum.

Opinie o perfumach AJ Deluxe Wood 539