Zaperfumowanie 24%

AJ Deluxe 680

Zapach inspirowany Yves Saint Laurent - Black Opium Nuit Blanche 2016

32,90 zł
OTRZYMAJ 20% RABATU Z KODEM KOBIETA
Ilość

  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę! Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 140zł (dla zamówień za pobraniem od 250zł). Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 140zł (dla zamówień za pobraniem od 250zł).
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot. Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot.

Zasmakuj w luksusie

Ciepła i słodka, chociaż potrafi postawić na swoim i pokazać kto tu rządzi. Taka właśnie jest kobieta pachnąca naszym odpowiednikiem słynnych i docenianych w szerokim gronie perfum Black Opium 

Nuit Blanche marki Yves Saint Laurent. Podaruj więc sobie odrobinę luksusu i pokaż otoczeniu jak pachnie kobieta świadoma swojej wartości, która z wyprostowanym karkiem podąża pewnym krokiem do jasno zdefiniowanego celu. Chociaż tak naprawdę dobrze wiesz, że nikomu nie musisz nic udowadniać…

Świadoma samej siebie

Nasze perfumy o numerze 680 inspirowane Black Opium Nuit Blanche marki Yves Saint Laurent to hołd złożony Twojej wyjątkowej osobie. Kobiecie poukładanej, świadomej swojej wyjątkowości i zmysłowości. Kobiecie, która kiedy tylko ma na to ochotę może przybrać pozę przyjacielskiej uwodzicielki albo twardo stawiającej na swoim władczyni. Niezwykle intrygująco skomponowana paleta aromatów pełna jest nieoczywistych połączeń zapachowych. Pierwsze skrzypce grają nuty głowy w postaci aromatu ryżu, ostrego pieprzu Bourbon i słodkiego anyżu. Środek należy do aromatycznej kawy, słodkiej piwonii i kwiatu pomarańczy wraz z cytrusowo pachnącą kolendrą. Szalenie zjawiskowe nuty bazy uzupełniają resztę słodyczą karmelu, mleka i wanilii tworząc kuszące wrażenie obcowania z filiżanką cappuccino. Resztę dopełniają orientalne drzewo sandałowe i ociekające zwierzęcym erotyzmem białe piżmo. 

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: ryż, anyż, pieprz Bourbon

Nuty serca: kawa, kwiat pomarańczy, kolendra, piwonia

Nuty bazy: wanilia, mleko, karmel, drzewo sandałowe, białe piżmo

030919

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Zmiana koloru perfum jest naturalnym procesem, który wynika z ekspozycji na światło lub ciepło, a także z procesu starzenia się perfum. Zmiana koloru nie wpływa zazwyczaj na jakość zapachu perfum.