Zaperfumowanie 24%
15% RABATU Z KODEM TATA
AJ Deluxe Wood 680

AJ Deluxe Wood 680

podobne nuty zapachowe: Yves Saint Laurent - Black Opium Nuit Blanche 2016

43,90 zł
OTRZYMAJ 15% RABATU Z KODEM TATA
Ilość

  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę! Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka od 126 zł (Orlen Paczka). Darmowa wysyłka od 126 zł (Orlen Paczka).
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot. Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot.

Zrób sobie prezent w postaci luksusowej kompozycji zapachowej posiadającej zwiększony stopień zaperfumowania,  która swoim uwodzicielskim i eleganckim charakterem składa pokłon wszystkim wartościom jakie reprezentują nowoczesne kobiety świadome swojej wartości. Poznaj francuskie perfumy AJ Deluxe Wood i wybierz doskonały odpowiednik perfum YSL Black Opium Nuit Blanche. Tylko kobiety świadome swoich zalet są w stanie żyć pełnią życia i wytyczać własne cele, do których mogą z determinacją dążyć. Pokochaj więc samą siebie i idź pewnym krokiem ku marzeniom. Miej szerokie horyzonty, bo zainspirowana zapachem naszych perfum wzorowanych na YSL Black Opium Nuit Blanche staniesz się kobietą, którą trudno zatrzymać.

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: ryż, anyż, pieprz Bourbon

Nuty serca: kawa, kwiat pomarańczy, kolendra, piwonia

Nuty bazy: wanilia, mleko, karmel, drzewo sandałowe, białe piżmo

030919

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Zmiana koloru perfum jest naturalnym procesem, który wynika z ekspozycji na światło lub ciepło, a także z procesu starzenia się perfum. Zmiana koloru nie wpływa zazwyczaj na jakość zapachu perfum.

Opinie o perfumach AJ Deluxe Wood 680