Zaperfumowanie 24%

AJ Deluxe 741

Zapach inspirowany Thierry Mugler - Angel Nova

32,90 zł
OTRZYMAJ 20% RABATU Z KODEM KOBIETA
Ilość

  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę! Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 140zł (dla zamówień za pobraniem od 250zł). Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 140zł (dla zamówień za pobraniem od 250zł).
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot. Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot.

"Zostań, kim tylko chcesz!

Jako pewna siebie kobieta zdajesz sobie sprawę, że wszystko w Twoim życiu jest możliwe. Możesz osiągnąć wiele pięknych rzeczy pod warunkiem, że wystarczająco się zaangażujesz i zaczniesz dokładnie realizować własny plan. Dodaj sobie niezbędnej pewności siebie podczas tej zapierającej dech w piersiach podróży wraz z francuskimi perfumami Thierry Mugler - Angel Nova, które poprzez swój unikalny charakter doskonale sprawdzą się podczas specjalnych okazji, gdy chcesz być w centrum uwagi. Paryskie perfumy powstały poprzez dokładną selekcję najwyższej jakości składników na rynku, dzięki czemu wystarczy zaledwie jedno psiknięcie, aby nietuzinkowa kompozycja nut zapachowych pozostała na Twojej skórze przez wiele godzin. Zadbaj skutecznie o swój zapach razem z lanymi perfumami, które poprzez swoje eleganckie opakowanie będą odpowiednio zdobić wybrane przez Ciebie miejsce.Atrakcyjna kobieta


W Twoim życiu najważniejsze są chwile, gdy czujesz, że jesteś w centrum uwagi. Brakuje Ci słów, aby opisać ten cudowny stan, ponieważ widzisz, że wszystkie spojrzenia są skierowane w Twoją stronę. Podkreśl te wyjątkowe momenty wraz z odpowiednikiem Thierry Mugler - Angel Nova. Zamiennik markowych perfum wiernie utożsamia się z ich zmysłowym charakterem, dzięki czemu posiada szerokie grono oddanych fanek na całym świecie. Właśnie teraz możesz dołączyć do ich grona i zacząć spełniać własne pragnienia z jeszcze piękniejszych uśmiechem na twarzy. Uwierz, że niemożliwe dla Ciebie nie istnieje. Francuskie lane perfumy to także odpowiedni wybór na elegancki upominek dla bliskiej znajomej!"Nuty zapachowe:

Nuty głowy:malina i liczi 

Nuty serca: Róża damasceńska

Nuty bazy: Akigalawood i Benzoes

020522

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Zmiana koloru perfum jest naturalnym procesem, który wynika z ekspozycji na światło lub ciepło, a także z procesu starzenia się perfum. Zmiana koloru nie wpływa zazwyczaj na jakość zapachu perfum.