FP 741 Edycja Limitowana

Zapach inspirowany Thierry Mugler - Angel Nova

21,90 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Uwierz w siebie!

Zostań kim tylko zechcesz. Możesz być prawdziwą gwiazdą spełniającą wszystkie swoje marzenia. Do celu poprowadzą Cię francuskie perfumy nr 741, czyli nasz odpowiednik inspirowany zapachem Thierry Mugler - Angel Nova. Z takim wyjątkowych towarzyszem spełni się wszystko, o czym tylko śnisz. Ta podkreślająca Twoją atrakcyjność, piękno i pewność siebie kompozycja sprawi, że uwierzysz w siebie i w to, że możesz mieć wszystko, czego pragniesz, bo każde marzenie można spełnić.

Intensywna rozkosz dla zmysłów

Kompozycja Thierry Mugler - Angel Nova, z inspiracji którą powstał nasz zamiennik zafunduje Twoim zmysłem intensywną rozkosz mimo dość minimalistycznego składu. Nutą głowy jest jedynie malina z dodatkiem liczi, która po chwili zwalnia miejsce dla róży damasceńskiej będącej nutą serca i sprawiającą, że kobieta czuje się jak prawdziwa królowa. Nietuzinkową nutą bazy jest zaś akigalwood i benzoes, co czyni te francuskie perfumy naprawdę oryginalnymi i wyjątkowymi – zupełnie jak Ty.

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: malina i liczi

Nuty serca: róża damasceńska

Nuta bazy: akigalawood i Benzoes

02/09/22

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)