L'amour Classic 741

podobne nuty zapachowe: Thierry Mugler - Angel Nova

12,00 zł
OTRZYMAJ 20% RABATU Z KODEM KOBIETA
Ilość

  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę! Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 140zł (dla zamówień za pobraniem od 250zł). Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 140zł (dla zamówień za pobraniem od 250zł).
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot. Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot.

"Bądź, kim zechcesz

Możesz w swoim życiu osiągnąć wiele pięknych rzeczy. Cudowne chwile są na wyciągnięcie Twojej ręki, dlatego nie czekaj - sięgnij po perfumetkę L’amour Classic 741, która powstała z inspiracji zapachem Thierry Mugler - Angel Nova. To nietuzinkowe, a zarazem tajemnicze orientalno-kwiatowe połączenie nut zapachowych wiernie będzie Ci towarzyszyć podczas specjalnych okazji, gdy chcesz wprawić wiele osób w zachwyt w swoim towarzystwie. Paryskie perfumy charakteryzują się imponującą trwałością, dzięki czemu wystarczy zaledwie jedno psiknięcie, aby upragniony zapach pozostał z Tobą na wiele godzin. Odkryj w sobie wewnętrzny potencjał i pozwól mu rozkwitnąć. Zadbaj skutecznie o swój komfort razem z nami - jesteśmy przekonani, że podziękujesz sobie za to przy pierwszej możliwości!Bądź gwiazdą w swoim towarzystwie

Pozostań najlepszą wersją siebie i nigdy nie zbaczaj z drogi do realizacji własnych pragnień. Poczuj się niczym gwiazda światowego formatu na czerwonym dywanie wraz z zamiennikiem Thierry Mugler - Angel Nova, który perfekcyjnie podkreśli Twoje mocne strony, dzięki czemu poczujesz się znacznie atrakcyjniej. Odpowiednik markowych perfum wiernie utożsamia się z ich orientalno-kwiatowym charakterem, dlatego na nowo rozbudzisz w sobie wiarę we własne możliwości. Te francuskie lane perfumy w postaci perfumetki L’amour Classic 741 to także odpowiedni wybór na elegancki prezent dla bliskiej znajomej na wiele okazji!"Nutami głowy są:malina i liczi 

Nutą serca jest : Róża damasceńska

Nutami bazy jest  : Akigalawood i Benzoes

020723

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Zmiana koloru perfum jest naturalnym procesem, który wynika z ekspozycji na światło lub ciepło, a także z procesu starzenia się perfum. Zmiana koloru nie wpływa zazwyczaj na jakość zapachu perfum.