AJ Deluxe Wood 1

Zapach inspirowany Jimmy Choo - Jimmy Choo EDP

43,90 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Kobieta taka jak Ty potrzebuje wyjątkowego zapachu, który podkreśli jej charakter i będzie wyznacznikiem jej dobrego gustu. Oczaruj otoczenie i sięgnij po francuskie perfumy AJ Deluxe Wood. To luksusowa linia zapachów o zwiększonym zaperfumowaniu i zawartości olejków zapachowych wynoszącym aż 24%. Sięgnij po doskonały zamiennik perfum Jimmy Choo i zakochaj się w słodkim aromacie owocowo kwiatowej zalotności. Niech każda ważna okazja zostanie uświetniona cudowną aurą zapachu inspirowanego Jimmy Choo. Podaruj sobie luksusowe muśnięcie wytwornej słodyczy podczas chłodniejszych wieczorów. Niech nasz zamiennik Jimmy Choo na zawsze pozostanie Twoim najtrafniejszym wyborem.

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: gruszka, mandarynka, nuty zielone

Nuty serca: orchidea

Nuty bazy: toffee, paczula

020521

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)