L'amour Classic 1

Zapach inspirowany Jimmy Choo - Jimmy Choo EDP

16,00 zł

Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

"Zapach idealny dla pociągającej kobiety

Poznaj zapach szyty na miarę romantycznej kobiety pragnącej przeżyć w swoim życiu spełnioną miłość podczas przelotnych letnich flirtów. Perfumetka L’amour Classic 1 stanie się Twoim ulubionym wyborem podczas specjalnych uroczystości. Francuskie perfumy inspirowane zapachem Jimmy Choo EDP skutecznie wprawią wszystkie osoby w zachwyt, abyś właśnie to Ty mogła być w centrum uwagi. Te paryskie perfumy to niezwykła szyprowo-owocowa kompozycja, która imponuje swoją niebywałą trwałością; wystarczy zaledwie jedno psiknięcie, aby piękny zapach pozostał na Twojej skórze przez wiele godzin, nawet podczas szalonej zabawy. Uśmiechnij się i pozwól, aby do Twojego serca zawitały promienie radosnego słońca wraz z perfumetką L’amour!Przelotny flirt

Pewność siebie, elegancka kreacja oraz wrodzony urok osobisty - właśnie taka jesteś! Żaden mężczyzna nie może przejść obok Ciebie obojętnie, ponieważ posiadasz zamiennik markowych perfum powstały z najwyższej jakości składników na rynku. Odpowiednik Jimmy Choo EDP pozwoli Ci stać się niezapomnianą postacią w sercu wielu mężczyzn, którzy będą pamiętliwie powracać do momentu Waszego poznania. Te francuskie lane perfumy to także doskonały pomysł na wyjątkowy prezent dla bliskiej znajomej. Sięgnij po perfumetkę L’amour Classic 1 z inspiracji Jimmy Choo EDP, a następnie zakochaj się w nich od pierwszej aplikacji tak samo, jak my podczas jej tworzenia! Niech życie stanie się wspaniałą przygodą!"Nuty zapachowe:

Nuty głowy: mandarynka, gruszka, zielone tony

Nuty serca:  orchidea

Nuty bazy: karmel

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)