Zaperfumowanie 24%
15% RABATU Z KODEM TATA
AJ Deluxe Wood 285

AJ Deluxe Wood 285

podobne nuty zapachowe: Paco Rabanne - 1 Million

43,90 zł
OTRZYMAJ 15% RABATU Z KODEM TATA
Ilość

  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę! Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka od 126 zł (Orlen Paczka). Darmowa wysyłka od 126 zł (Orlen Paczka).
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot. Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot.

Zapach sukcesu i powodzenia. Wybierz francuskie perfumy z linii AJ Deluxe Wood o zwiększonym zaperfumowaniu. Postaw na nasz doskonałej jakości zamiennik perfum Paco Rabanne One Million. Zanurkuj w słodkiej i aromatycznej woni, która została stworzona dla mężczyzn czerpiących z życia pełnymi garściami i nie bojących się podejmowania nowych wyzwań. To odpowiednik Paco Rabanne 1 Million stanowiący pokłon złożony aktywnym i energicznym mężczyznom odnoszącym sukces na polu zawodowym i osobistym. Mężczyznom świadomym swojej wartości, którzy potrafią z otwartą głową przyjąć komplementy jak i przekuć każdą porażkę w sukces. Ludzi czynu wartych więcej niż milion słów.

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: czerwona mandarynka, grejpfrut, mięta

Nuty serca: cynamon, róża, nuty przyprawowe

Nuty bazy: bursztyn, skóra, nuty drzewne, paczula

010124

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Zmiana koloru perfum jest naturalnym procesem, który wynika z ekspozycji na światło lub ciepło, a także z procesu starzenia się perfum. Zmiana koloru nie wpływa zazwyczaj na jakość zapachu perfum.

Opinie o perfumach AJ Deluxe Wood 285