OTRZYMAJ 15% RABATU Z KODEM MAMA

FP 285 Edycja Limitowana

podobne nuty zapachowe: Paco Rabanne - 1 Million

24,10 zł
Otrzymaj 15% rabatu z kodem MAMA
Ilość

  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę! Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka od 126 zł (Orlen Paczka). Darmowa wysyłka od 126 zł (Orlen Paczka).
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot. Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot.

Jak pachnie powodzenie…

Jesteś człowiekiem, który zdaje się być w czepku urodzony. Cokolwiek poczynisz, za sprawą swojego niebywałego szczęścia i umiejętności potrafisz zamienić w złoto. Jesteś wręcz skazany na sukces. Pozytywne nastawienie do świata i wiara we własne możliwości powodują, iż potrafisz niemal w każdej sytuacji odnieść korzyści. Zasmakuj więc w zapachu sukcesu i wybierz francuskie perfumy numer 285, będące zamiennikiem Paco Rabanne 1 Million, bestsellerowej i kultowej w wielu kręgach mężczyzn kompozycji zapachowej zbierającej co rusz pozytywne recenzje. Pozuj się jak człowiek pełen sił twórczych i energii by zmieniać świat na swoją modłę. Nie wahaj się prosić fortunę o jeszcze więcej. Twój charakter, szczęście, oraz zamiennik Paco Rabanne 1 Million spowodują, że już zawsze będziesz kroczył prosto do wyznaczonego przez siebie celu, niczym lodołamacz krusząc wszystkie przeszkody stojące Ci na drodze. Lane perfumy inspirowane Wspaniale będą współgrać z Twoim nieugiętym charakterem i mocną wiarą we własną moc sprawczą. 

Milion powodów…

Istnieje milion powodów żeby móc się dobrze prezentować otoczeniu. Własne samopoczucie i radość z doskonałego zapachu, który wzbudza uznanie wśród otaczających Cię ludzi. Odpowiednik perfum Paco Rabanne 1 Million oferuje Ci doskonały koktajl owocowych i korzennych aromatów, które użyte podczas wielu okazji, zarówno formalnych jak i mniej oficjalnych sprawią, że staniesz się wyróżniającą wśród tłumu osobą cieszącą się zainteresowaniem wśród kobiet. Doskonałej jakości składniki w postaci francuskich olejków zapachowych dają gwarancję jakości i zapachu nie do odróżnienia od markowego wzorca. Dwudziestoprocentowe zaperfumowanie zapewnia trwałość kompozycji dochodzącą do 24 godzin. Wybierz więc nasz tani odpowiednik drogich markowych perfum i ciesz się więc świetnym zapachem w niskiej cenie.

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: czerwona mandarynka, grejpfrut, mięta

Nuty serca: cynamon, róża, nuty przyprawowe

Nuty bazy: bursztyn, skóra, nuty drzewne, paczula

021023

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

<
Zmiana koloru perfum jest naturalnym procesem, który wynika z ekspozycji na światło lub ciepło, a także z procesu starzenia się perfum. Zmiana koloru nie wpływa zazwyczaj na jakość zapachu perfum.

Opinie o perfumach FP 285 Edycja Limitowana