Zaperfumowanie 24%
15% RABATU Z KODEM TATA
AJ Deluxe Wood 32

AJ Deluxe Wood 32

podobne nuty zapachowe: Euphoria

43,90 zł
OTRZYMAJ 15% RABATU Z KODEM TATA
Ilość

  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę! Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka od 126 zł (Orlen Paczka). Darmowa wysyłka od 126 zł (Orlen Paczka).
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot. Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot.

Uśmiech i elegancja zaklęta w pachnących kroplach. Pokochaj zapach kojarzący się z eksplodującą młodością i witalnością. Wybierz doskonałej jakości zamiennik perfum Euphoria z limitowanej linii zapachowej AJ Deluxe Wood o wyższej zawartości olejków zapachowych wynoszącej aż 24%. Większe zaperfumowanie to większa projekcja i dłuższa radość obcowania z eleganckim i słodkim zapachem. Zanurz się w orientalno-kwiatową mgiełkę będącą synonimem szykowności na każdy dzień. Nasz zapach inspirowany  Euphoria to klasa sama w sobie. Orientalna baza z kwiatową podbudową sprawia, że nasz odpowiednik Euphoria  budzi wręcz euforyczne odczucia i jest nietracącym na popularności bestsellerem wybieranym od lat przez rzesze kobiet. Wybierz go i Ty. Stań się posiadaczką cudownej kompozycji zapachowej i używaj zawsze kiedy chcesz w elegancki sposób celebrować każdą chwilę dnia.

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: granat, hurma, akord zielony

Nuty serca: czarna orchidea, lotos, magnolia

Nuty bazy: mahoń, bursztyn, czarny fiołek, bita śmietana

021221

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Zmiana koloru perfum jest naturalnym procesem, który wynika z ekspozycji na światło lub ciepło, a także z procesu starzenia się perfum. Zmiana koloru nie wpływa zazwyczaj na jakość zapachu perfum.

Opinie o perfumach AJ Deluxe Wood 32