L'amour Classic 32

podobne nuty zapachowe: Euphoria

12,00 zł
OTRZYMAJ 20% RABATU Z KODEM KOBIETA
Ilość

  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę! Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 140zł (dla zamówień za pobraniem od 250zł). Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 140zł (dla zamówień za pobraniem od 250zł).
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot. Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot.

"Euforia wrażeń

Intensywne życie jest dla Ciebie normalnym stanem! Jeśli dużo się dzieje, to czujesz, że żyjesz i możesz spełniać swoje pragnienia bez końca. Rzuć się w wir szalonej zabawy i poczuj, że rzeczy niemożliwe nie istnieją razem z naszą perfumetką L’amour Classic 32. Francuskie perfumy z inspiracji zapachem Euphoria doskonale wkomponują się w Twoją wyjątkową osobowość, dzięki czemu będziesz mogła poczuć nieprawdopodobną pewność siebie niezależnie od sytuacji! Te paryskie perfumy to wyrazisty ukłon w stronę romantycznej kobiety pragnącej rozkwitnąć niczym piękna róża; spraw sobie najlepszy prezent razem z nami!Przyjemność na pierwszym miejscu!

Kochasz odczuwać radość i spełnienie, dlatego codziennie robisz rzeczy, które kochasz! Stajesz się idealnym przykładem na to, że jeśli czegoś mocno pragniesz, to możesz to osiągnąć. Jeśli chcesz podkreślić jeszcze bardziej swoje kobiece atuty, to sięgnij po nasz odpowiednik markowych perfum. Niech zamiennik Euphoria stanie się Twoim asem, którego użyjesz podczas najważniejszych uroczystości w ciągu roku. Dodaj sobie zmysłowej atrakcyjności w zaledwie kilka chwil. Te francuskie lane perfumy to również dobry pomysł na elegancki upominek dla bliskiej osoby."

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: owoc granatu

Nuty serca: lotos, orchidea

Nuty bazy: bursztyn, fiołek, mahoń, piżmo

021221

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Zmiana koloru perfum jest naturalnym procesem, który wynika z ekspozycji na światło lub ciepło, a także z procesu starzenia się perfum. Zmiana koloru nie wpływa zazwyczaj na jakość zapachu perfum.