DARMOWA DOSTAWA OD 89 ZŁ

FP 32 Edycja Limitowana

podobne nuty zapachowe: Euphoria

24,10 zł
DARMOWA DOSTAWA Z ORLEN PACZKĄ OD 89 ZŁ
Ilość

  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę! Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka od 89 zł (Orlen Paczka). Darmowa wysyłka od 89 zł (Orlen Paczka).
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot. Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot.

Euforia zmysłów

Wpraw swoje i nie tylko swoje zmysły w prawdziwą euforię. Nie potrzebujesz jednak do tego miłosnych wyznań czy słodkiej czekolady. Wystarczą Ci francuskie perfumy nr 32 inspirowane niezwykle egzotycznym zapachem Euphoria. Ten niezwykły zamiennik spowoduje u Ciebie wielką eksplozję endorfin i uczucie ogromnej przyjemności. Staniesz się też o wiele atrakcyjniejsza, co potwierdzi zainteresowanie panów Twoją osobą. 

Drzwi do świata dzikiej przyrody

Dzięki wyjątkowej egzotycznej kompozycji zapachowej, z inspiracji którą powstał ten odpowiednik, otworem przed Tobą stanie świat niesamowitej, dzikiej przyrody. Nutą głowy jest tutaj owoc granatu, który z czasem uzupełniany jest kwiatowymi nutami serca, w których dominuje orchidea okraszone delikatnym kwiatem lotosu. Nuty bazy zaś łączą w sobie lekkość fiołka z cięższym drzewnym aromatem mahoni, piżma oraz bursztynu. Wybierz nasze francuskie perfumy i urzekaj swoją atrakcyjnością, energią i pewnością siebie każdego dnia. 

Nuty zapachowe:

Nutą głowy: jest owoc granatu

Nutami serca: są lotos, orchidea

Nutami bazy są: bursztyn, fiołek, mahoń, piżmo.

021221

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

<
Zmiana koloru perfum jest naturalnym procesem, który wynika z ekspozycji na światło lub ciepło, a także z procesu starzenia się perfum. Zmiana koloru nie wpływa zazwyczaj na jakość zapachu perfum.

Opinie o perfumach FP 32 Edycja Limitowana