AJ Deluxe Wood 478

Zapach inspirowany Hugo Boss - Boss Bottled Infinite

39,90 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Poczucie smaku i umiejętność kreowania własnego stylu masz we krwi. Zawsze wiesz jak zaprezentować się z jak najlepszej strony, a Twoje nienaganne maniery nowoczesnego gentlemana pozwalają Ci się odnaleźć niemal w każdym towarzystwie. To dla takich mężczyzn jak Ty stworzyliśmy francuskie perfumy AJ Deluxe Wood posiadające jeszcze mocniejsze zaperfumowanie byś jeszcze dłużej mógł obcować z niebanalnymi i wyrafinowanymi zapachami. Wybierz doskonałej jakości odpowiednik perfum Hugo Boss – Boss Bottled Infinite posiadający zawartość olejków zapachowych wynoszący aż 24%. Rozsmakuj się w wyrafinowanej i eleganckiej otoczce zapachowej inspirowanej Hugo Boss – Boss Bottled Infinite i użyj jej zawsze kiedy chcesz być ambasadorem niezwykle eleganckiego stylu nowoczesnego mężczyzny. Niechaj nasz zamiennik Hugo Boss – Boss Bottled Infinite stanie się Twoim nieodzownym towarzyszem podczas wielu oficjalnych okazji.

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: jabłko, cynamon, szałwia, mandarynka

Nuty serca: lawenda, rozmaryn, paczula

Nuty bazy: drzewo sandałowe, drzewo oliwne

030821

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)