L'amour Classic 478

podobne nuty zapachowe: Bottled Infinite

12,00 zł
DARMOWA DOSTAWA OD 59 ZŁ Z DPD PICKUP POINT
Ilość

  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę! Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 140zł (dla zamówień za pobraniem od 250zł). Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 140zł (dla zamówień za pobraniem od 250zł).
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot. Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot.

"Upragnione wytchnienie


Jesteś człowiekiem sukcesu, dlatego charakteryzuje Cię ogromna pewność siebie. Doskonale wiesz, jak wiele musiałeś przejść, aby być w tym miejscu, dlatego odczuwasz ogromną dumę i szacunek do samego siebie. Stajesz codziennie przed kolejnymi wyzwaniami, jednak radzisz sobie z nimi po drodze doskonale. Nie przestajesz się uśmiechać, zawsze na Twojej twarzy widać pozytywny nastrój. Właśnie dla tak wyjątkowych facetów powstała perfumetka L’amour Classic 478 z inspiracji zapachem Bottled Infinite. To prawdziwie męskie i atrakcyjne drzewno-aromatyczne połączenie nut zapachowych z powodzeniem dopełni Twój niespotykany charakter. Te francuskie perfumy powstały poprzez dokładną selekcję najwyższej jakości składników na rynku, dzięki czemu zapach na długo pozostanie na Twojej skórze.
Inni Ci zazdroszczą


Twoja codzienność przypomina marzenie wielu osób. Każdego dnia stajesz się coraz lepszą wersją siebie i spełniasz pragnienia. Stajesz się inspiracją dla innych, jednak są również tacy, którzy zazdroszczą Ci odwagi oraz animuszu. Nie przejmuj się nimi i jeszcze intensywniej podkreśl swoje mocne strony wraz z zamiennikiem Bottled Infinite. Odpowiednik markowych perfum wiernie utożsamia się z ich drzewno-aromatycznym charakterem, dzięki czemu sprawdzi się perfekcyjnie podczas ważnych okazji w Twoim życiu. Te francuskie lane perfumy w postaci perfumetki L’amour Classic 478 to także dobry wybór na luksusowy prezent dla bliskiego znajomego!"Nuty zapachowe:

Nuty głowy: jabłko, mandarynka, cynamon i szałwia

Nuty serca: lawenda, paczula, rozmaryn

Nuty bazy: drzewo sandałowe, drzewo oliwne

020323

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Zmiana koloru perfum jest naturalnym procesem, który wynika z ekspozycji na światło lub ciepło, a także z procesu starzenia się perfum. Zmiana koloru nie wpływa zazwyczaj na jakość zapachu perfum.

Opinie o perfumach L'amour Classic 478