Zaperfumowanie 24%

AJ Deluxe Wood 724

Zapach inspirowany Lancôme - Idole

43,90 zł
OTRZYMAJ 20% RABATU Z KODEM KOBIETA
Ilość

  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę! Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 140zł (dla zamówień za pobraniem od 250zł). Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 140zł (dla zamówień za pobraniem od 250zł).
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot. Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot.

Nadchodząca wiosna i słoneczna pogoda dodaje Ci niespożytych pokładów pozytywnej energii. Radość promieniuje wprost z Ciebie i zaraża otoczenie optymizmem. Czujesz się szczęśliwa kiedy wokół panuje pogodna aura. Jesteś wtedy w swoim żywiole. Podaruj sobie francuskie perfumy AJ Deluxe Wood o zwiększonym zaperfumowaniu do 24% zawartości francuskich olejków byś jeszcze dłużej mogła czerpać radość z ulubionego zapachu. Wybierz doskonałej jakości odpowiednik perfum Lancome Idole i wywołaj uśmiech na twarzy obcując z aromatem wiosny i słońca. Niechaj pogoda panuje w Twojej duszy. Zamiennik Lancome Idole spowoduje, że przez cały rok będziesz mogła przenieść się w letnie i wiosenne rejony wyobraźni i poczuć to co powoduje Twoją radość. 

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: gruszka, bergamotka

Nuty serca: róża turecka, róża majowa, indyjski jaśmin

Nuty bazy: białe piżmo, wanilia

020521

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Zmiana koloru perfum jest naturalnym procesem, który wynika z ekspozycji na światło lub ciepło, a także z procesu starzenia się perfum. Zmiana koloru nie wpływa zazwyczaj na jakość zapachu perfum.