L'amour Classic 724

Zapach inspirowany Lancome - Idole

10,90 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Różana eksplozja!

Czy zastanawiałaś się kiedyś, jak to jest być idolem dla tłumów, lub choćby dla kogoś? Jeśli tak - to przestań się zastanawiać i stań się idolką dla samej siebie! Perfumy inspirowane Lancome - Idole przełamują schematy, ustalone dotąd zasady i Twoje spojrzenie na świat. Czy przechodząc kiedyś przez ogród pełen kwitnących róż, pomyślałaś sobie “ojej, jak tu pięknie pachnie!”. Flakon tych cudownych francuskich perfum skrywają niejeden taki ogród a kilka, ponieważ twórcy zapachu do stworzenia tej kompozycji, użyli kilka rodzajów róż z różnych szerokości geograficznych. 

Bukiet kwiatów!

Marka Lancome wierzy, że każda kobieta skrywa w sobie piękno i pragnie, aby ujawniła je całemu światu i mogła rozkwitnąć niczym bajeczny kwiat. Dlatego w swoich kompozycjach wykorzystują wieloletnie doświadczenie i bardzo ciekawe nuty zapachowe.  Perfumy L’amour Lancome - Idole to aromat, który przedstawia odurzający bukiet kwiatów. Cudowne połączenie najpiękniejszych róż, piżma, białych kwiatów i owoców, a wszystko to w wodno-świeżej odsłonie - co czyni ten zapach absolutnie przepięknym. Francuskie lane perfumy Idole to zapach stworzony od kobiet - dla kobiet. A chyba my najlepiej wiemy co czyni nas bezwarunkowo najpiękniejszymi…i najlepszymi!

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: bergamotka i gruszka

Nuty serca: róża turecka, róża majowa, indyjski jaśmin

Nuty bazy: białe piżmo i wanilia

020521

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)