FP 724 Edycja Limitowana

Zapach inspirowany Lancome - Idole

21,90 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Kobieca doskonałość bez granic

Pora zostać prawdziwą ikoną i inspiracją dla samej siebie, a przy okazji innych. Możesz pozwolić sobie na spełnienie każdego Twojego marzenia wybierając francuskie perfumy nr 724 inspirowane zapachem Lancome Idole. Zyskaj jeszcze więcej pewności siebie i świadomości, że jesteś naprawdę kobietą doskonałą. Twoja kobiecość nie zna granic. Niech przekona się o tym każdy mężczyzna, którego spotkasz na swojej drodze.

Siła prostoty

Skład kompozycji perfum Lancome Idole, z inspiracji którymi stworzyliśmy nasz niezwykły odpowiednik jest bardzo prosty i w tym tkwi właśnie jej siła. Wstępem są owocowe nuty głowy, a więc bergamotka i słodka gruszka. Płynnie przechodzą one w nuty serca, które są esencją prawdziwej kobiecości, dzięki róży, która jest królową wśród kwiatów i idealnym symbolem kobiecego charakteru. Zapach róży został dopełniony niezwykłym aromatem jaśminu. Nutami bazy tego zamiennika są zaś słodka wanilia i białe piżmo. Te francuskie perfumy to wyjątkowy zapach dla niezależnych, bardzo pewnych siebie i naprawdę silnych kobiet. 

Nuty zapachowe:

Nutami głowy są: bergamotka i gruszka

Nutami serca są: róża turecka, róża majowa, indyjski jaśmin

Nutami bazy są: białe piżmo i wanilia

031120

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)