Brutalny Barber 207

Zapach inspirowany Versace - Eros

30,00 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

"Prawdziwe oblicze romantycznego faceta

Kochasz i pragniesz być kochany! Każdego dnia starasz się być coraz lepszą wersją siebie, dlatego nic nie jest w stanie wyprowadzić Cię z równowagi. Jesteś wartościowym facetem, więc wiele romantycznych kobiet nie jest w stanie przejść obok Ciebie obojętnie. Dodaj sobie jeszcze więcej charyzmy i uroku osobistego razem z tą wodą po goleniu, która powstała z inspiracji zapachem Versace - Eros. To nietuzinkowe, a zarazem pociągajcie aromatyczno-fougere połączenie nut zapachowych dodatkowo wyeksponuje Twoje męskie atuty i pozwoli Ci poczuć upragniony komfort na skórze po każdym goleniu. Uwolnij się od uciążliwych podrażnień, zaczerwienień oraz uczucia swędzenia i poczuj, jak spokój napełnia całe Twoje serce. After Shave Brutalny Barber 207 idealnie dopełni Twoją osobowość, dzięki czemu z powodzeniem poczujesz, jak prawdziwa pewność siebie otula całe Twoje ciało. Ciesz się każdą chwilą jeszcze intensywniej razem z nami - jesteśmy przekonani, że podziękujesz sobie za to przy pierwszej możliwej okazji.Uwodzicielska aura

Rozbudź w sobie prawdziwego uwodziciela, dla którego nie istnieją rzeczy niemożliwe. Rozpal w sobie na nowo intensywne pragnienia oraz prawdziwe uczucia, do których warto dążyć. Pozwól sobie na znacznie więcej podczas ważnych okazji, a następnie z uśmiechem na twarzy po prostu baw się dobrze. Teraz jest to znacznie przyjemniejsze, gdy masz pod ręką wodę perfumowaną po goleniu z inspiracji zapachem Versace - Eros. Ten kosmetyk idealnie wkomponuje się do Twojej codzienności, abyś poczuł się niczym prawdziwy samiec alfa. Ten czas będzie dla Ciebie niezwykle przyjemny - właśnie tego Ci życzymy. Woda po goleniu z numerem 207 to także uniwersalny wybór na prezent dla bliskiego znajomego na wiele okazji"

040822

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)