OTRZYMAJ 15% RABATU Z KODEM MAMA

Brutalny Barber 220

podobne nuty zapachowe: Dolce & Gabbana - Pour Home

30,00 zł
Otrzymaj 15% rabatu z kodem MAMA
Ilość

  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę! Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka od 126 zł (Orlen Paczka). Darmowa wysyłka od 126 zł (Orlen Paczka).
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot. Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot.

"Zapadnij w pamięć na dłużej

Jako charyzmatyczny mężczyzna każdego dnia stajesz przed wyborem, aby iść w stronę marzeń lub rzucić się w wir szalonej zabawy. Potrafisz zachować w swoim życiu upragniony balans, dlatego bez problemu łączysz własne plany z czasem na relaks, dlatego posiadasz wielu oddanych znajomych. Pozwól sobie na znacznie więcej w bliskim kontakcie, gdy zaczyna robić się gorąco i zacznij spełniać pragnienia. Teraz może być to dla Ciebie jeszcze prostsze, ponieważ masz pod ręką wodę po goleniu z inspiracji zapachem Dolce & Gabbana - Pour Home, która perfekcyjnie podkreśli Twoje mocne strony oraz wyeksponuje męskie atuty, abyś poczuł, że prawdziwa pewność siebie otula całe Twoje ciało. Dodaj sobie uroku osobistego oraz atrakcyjności i podkreśl własną urodę nieskazitelną skórą przy pomocy After Shave Brutalny Barber 220. Ten kosmetyk z powodzeniem uwolni Twoją cerę od podrażnień oraz zaczerwienień po każdym goleniu.Bycie w centrum uwagi jest dla Ciebie oczywiste

Kochasz chodzić na szalone wyjścia ze znajomymi na miasto, ponieważ właśnie wtedy jesteś w stanie regularne spełniać pragnienia, o których marzy Twoje serce. Poczuj, że szczęście oraz radość jest coraz bliżej Ciebie. Dodaj sobie niezbędnej energii do działania wraz z perfumowaną wodą po goleniu, która powstała z inspiracji zapachem Dolce & Gabbana - Pour Home. Niech to aromatyczno-fougere połączenie nut zapachowych wiernie towarzyszy Ci, gdy tego zapragniesz. Zacznij rozpalać zmysły i skieruj spojrzenia innych w swoją stronę. To sprawi, że żadna osoba nie będzie w stanie przejść obok Ciebie obojętnie. Nasz kosmetyk to także sprawdzony wybór na elegancki i praktyczny prezent dla bliskiego znajomego. Spraw mu cudowny upominek, który z pewnością wywoła szczery uśmiech na jego twarzy!"

021221

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

<
Zmiana koloru perfum jest naturalnym procesem, który wynika z ekspozycji na światło lub ciepło, a także z procesu starzenia się perfum. Zmiana koloru nie wpływa zazwyczaj na jakość zapachu perfum.

Opinie o perfumach Brutalny Barber 220