FP 10 Edycja Limitowana

Zapach inspirowany Lancome - Hypnose

21,90 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Eliksir miłości

Masz niezwykłą siłę uwodzenia. Potrafisz zdobyć serce każdego mężczyzny. Doskonale wiesz, jak sprawić, by nie mógł się oprzeć Twojemu wdziękowi i pięknu. Wypróbuj Francuskie Perfumy nr 10 inspirowane zachwycającym i działającym jak prawdziwy eliksir miłości zapachem Lancome Hypnose. Ten niezwykły odpowiednik będzie Twoim codziennym towarzyszem skłaniającym mężczyzn do zwrócenia na Ciebie uwagi i odkrycia źródła Twojego niezwykłego uroku. 

Eksplozja kobiecości

Drzewna, orientalna nuta zapachowa, z inspiracji którą powstał nasz idealnie odwzorowany zamiennik jest magicznym połączeniem będącej nutą głowy passiflory z kwiatowymi nutami serca w postaci jaśminu i gardenii. Całości dopełnia drzewna baza, na którą składa się wetyweria oraz słodka i rozgrzewająca wanilia. W efekcie powstała delikatna, nieskomplikowana, ale bardzo kobieca i zmysłowa kompozycja zapachowa, która każdego dnia doda Ci elegancji i pewności siebie. Te francuskie perfumy przekonają każdego mężczyznę o Twojej wyjątkowości i sprawią, że trudno będzie im o Tobie zapomnieć.

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: passiflora

Nuty serca: jaśmin i gardenia

Nuty bazy: wetyweria i wanilia

010920

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)